Windows 10 0x800F0831 Hatası

Labne

Kilopat
Böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Ne yapmam lazım?
"Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800F0831)"

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodakileri deneyiniz. Temiz kurulum hiç denediniz mi, denemediyseniz temiz kurulum da deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodakileri deneyiniz. Temiz kurulum hiç denediniz mi, denemediyseniz temiz kurulum da deneyin.
Format hariç başka bir şey istiyorum.

Videodakiler format değil.

"Temiz kurulum hiç denediniz mi, denemediyseniz temiz kurulum da deneyin." demişsiniz ondan belirttim bir de güncellemek istememin sebebi bilgisayarım donuyor ardından monitörde görüntü gidiyor ve restart atmam gerekiyor umarım çözer videodakileri yarın sabah olduğunda yapacağım.
Bu arkadaşın dediklerini yaptım hatta bazı işlemleri iki kere yaptım ancak şöyle bir problem var sorun gidericide mesela sorunu buluyor ama çözmüyor iki kere çalıştırıyorum yok ikisinde de problemi bulup çözmüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı