Windows 10 Update 0x800f0831 hatası

Yer
Ankara
Daha fazla  
Böyle bir sorunla karşılaşıyorum ne yapmam lazım?
"Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800F0831)"

Windows 10 Pro kullanıyorum bu güncelleştirmeyi 1, 5 haftadır kuramıyorum ne yapmam lazım güncelleştirme bu "2020-07x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 10 version 2004 toplu güncelleştirme önizlemesi (KB4568831)"

Verilen hata ise: Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800F0831)

Microsoft'un sitesinde sizin gibi sorun yaşayan bazı kişilerde var burada ki adımları uygulayarak çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz. Durum hakkında buradakileri de denedikten sonra bilgi verirseniz sevinirim.
Deniyorum hemen.
Microsoft'un sitesinde sizin gibi sorun yaşayan bazı kişilerde var burada ki adımları uygulayarak çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz. Durum hakkında buradakileri de denedikten sonra bilgi verirseniz sevinirim.
Başaramadım..

Yeni konular

Geri
Yukarı