Windows 10 "0xc0000185" hatası

mMelkor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra laptop bozuldu. Windows'a giremiyorum her yolu denedim. PC kendini kurtarma ekranına atıyor güvenli moda girip güncellemeler kaldıracağım ama giremiyorum. Bastığım her tuş geçersiz işlevsiz. Güvenli moda girmeyip kendini kapatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
örnek video

Son düzenleme:
Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra laptop bozuldu. Windows'a giremiyorum her yolu denedim. PC kendini kurtarma ekranına atıyor güvenli moda girip güncellemeler kaldıracağım ama giremiyorum. Bastığım her tuş geçersiz işlevsiz. Güvenli moda girmeyip kendini kapatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
örnek video
Hocam içinde değerli şeyler varsa Windows To Go USB’si oluşturup değerli şeyleri alabilirsiniz yada tamirciyede verebilirsiniz onlarda bu işlemi yapabilir. Bu arada bilgisayarı güvenli mod gibi şeylerle boot edemiyorsanız format şart.

Artı -1 Eksi
Hocam ufak umut olarak bunları deneyebilir misiniz.

Artı -1 Eksi
En son yüklediğin KB paketinin ismini hatırlıyosan ya da görebiliyorsan wusa /uninstall /kb: (paket numarası yöntemi ile silebilirsin.)

Vmic gfe list brief /format: table ile de en son yüklenen güncelleştirmeleri görebilrisin bu komutlar için CMD'yi yönetici olarak açman gerekiyor.

Geri
Yukarı