Çözüldü Windows 10 0xC1900101-0x20017 Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selamlar aynı sorun ve aynı hata kodu bende de mevcut. Yeni konu açmadan önce bir foruma baktım benzer hata alan arkadaşlar varmıdır diye, varmış. İzniniz olursa bu konu altından yeni konu açmadan bende yardım talep etmekteyim. Windows 8.1 kullanıyorum orjinaldir.

Selamlar aynı sorun ve aynı hata kodu bende de mevcut. Yeni konu açmadan önce bir foruma baktım benzer hata alan arkadaşlar varmıdır diye, varmış. İzniniz olursa bu konu altından yeni konu açmadan bende yardım talep etmekteyim. Windows 8.1 kullanıyorum orjinaldir.
Windows ürününüz orijinal mi ? Rezerve yapmış mıydınız peki ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows ürününüz orijinal mi ? Rezerve yapmış mıydınız peki?

Evet belirttiğim üzere orijinaldir ve rezerve ilk geldiğinde ettim. Ama yükleme dalga halinde servis ediliyormuş sanırsam bana henüz gelmedi. Diğer yükleme yapan yakın arkadaşlarım gibi Microsoft sitesinde bulunan "MediaCreationToolx64" yazılımı ile yaptım lakin konuyu açan arkadaşın paylaştığı ekran görüntüsünü alıyorum.

Aynı sorun birebir bende de mevcut. Wındows 10'u rezerve ettim fakat onay maili bir kaç gündür gelmediğinden elle yükseltmeyi denedim. Fakat her ne yaptım ise yükseltme konusunda başarılı olamadım ve aynı hata kodunu aldım. Yurt dışı kaynaklı sitelerde gördüğüm üzere bu hata en çok G3258 işlemciye sahip kişilerde çıkmaktaymış bir doğruluğu var mı ondan endişeliyim.

[Çözüm] Windows 10 G3258 Overclock Sorunu

Bu sayfada paylaşılan gibi bios ayarlarını sıfırlayıp işlemciyi single core çalıştırınca sorun çözüldü.

Teşekkürler, dediğiniz gibi overclock ayarlarını default yapıp win 10 yükselttim sonra yine sizin yönergeniz doğrultusundan tekrar overclock yaptım tekrar teşekkürler.

Aynı sorun birebir bende de mevcut. Wındows 10'u rezerve ettim fakat onay maili bir kaç gündür gelmediğinden elle yükseltmeyi denedim. Fakat her ne yaptım ise yükseltme konusunda başarılı olamadım ve aynı hata kodunu aldım. Yurt dışı kaynaklı sitelerde gördüğüm üzere bu hata en çok G3258 işlemciye sahip kişilerde çıkmaktaymış bir doğruluğu var mı ondan endişeliyim.

[Çözüm] Windows 10 G3258 Overclock Sorunu

Bu sayfada paylaşılan gibi bios ayarlarını sıfırlayıp işlemciyi single core çalıştırınca sorun çözüldü.

Denedim oldu ama işlemciyi tekrar iki çekirdek ile çalıltırmayı denediğimde bilgisayarım açılmıyor nasıl 2 çekirdek çalıştırabilirim ? @Recep Baltaş avnieraydın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı