Windows 10 1024x768 Çözünürlük Sorunu

Daha fazla  
Merhaba gençler size bir sorum olacak arkadaşımın PC'sinde ekran kartı driverini driver solution pack ile yükledik ATI'nın sitesinde yani AMD'nin sitesinde yoktu bizde böyle bir yola başvurduk şuan pc çözünürlüğü düştü 1024x768'de kaldı. DDU ile yapamayız çünkü driver yok. Sitede hiç yüklemeden mi kullansak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba gençler size bir sorum olacak arkadaşımın PC'sinde ekran kartı driverini driver solution pack ile yükledik ATI'nın sitesinde yani AMD'nin sitesinde yoktu bizde böyle bir yola başvurduk şuan pc çözünürlüğü düştü 1024x768'de kaldı. DDU ile yapamayız çünkü driver yok. Sitede hiç yüklemeden mi kullansak?
Ekran kartın Windows 10 ile uyumlu mu ? Yani Windows 10 için driverları var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Solution sana zorla Firefox,360 ve yandex yüklemek dışında başka hiç bir işe yaramıyor. PCI donanım kimliği ile cihazınızı bulabilir ona uygun driverleri ise internetten bulabilirsiniz.

Beyler sorunu çözdüm arkadaşımın pc sinde önce ekran kartı driverını DDU ile sildim sonra aygıt yöneticisnden güncelledim çalıştı nerden bulduysa driverı haşmetli Windows

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı