Windows 10 1440x900P çözünürlük Siyah Bar sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar Benim monitorüm 1440x900P ve ben de oyunları böyle oynuyorum doğal olarak her oyunda olmuyor fakat bazı oyunlarda misal olarak; Mortal Kombat XL, Grid 2, Assassin's Creed Odyssey vs...
Oyun içi Tam ekran , pencere vs... denedim Amd ekran kartı kullanıyorum ve internettte gördüğüm her şeyi denedim olmadı hala win 10 yerine win 7 'e mi geçmem lazım sorunu bu olarak görüyorum şuanlık yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekran kartım Amd Radeon R9 380
siyah barı ben radeon ayarlarından ekran > ölçekleme modu > ortala yaparak çözdüm veya monitorun tuşundan da oluyor sanırım
Ben de yapmıştım onu ama olmamıştı gine de yardımın için saol.
bütün modlarda aynıydı sanki 1366x768 yapıyorum sorun ortadan kalkıyor tamam da 1440x900 varken o çözünürlük te oynamak zevk vermiyor...

Ekran kartım Amd Radeon R9 380

Ben de yapmıştım onu ama olmamıştı gine de yardımın için saol.
bütün modlarda aynıydı sanki 1366x768 yapıyorum sorun ortadan kalkıyor tamam da 1440x900 varken o çözünürlük te oynamak zevk vermiyor...
Demekki yöntemi biliyorsun. Çözünürlüğü düşürerek, o seçeneği seçince oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı