Windows 10 1507'nin kötü etkileri nelerdir?

HalilGuy

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 21H1 kullanıyordum, 1507'ye geçtim FPS artışı da bayağı oldu ve Windows'un hızı da arttı. Ama kötü yanları nedir Windows 10 1507'nin?

Windows 10 1507 sürümünün desteği sona erdi fakat Windows 10 Enterprise 2015 LTSB (1507 LTSB) sürümünün desteği 2025 yılına kadar devam ediyor. LTSB sürüm normal 1507 sürümünden de daha performanslıdır. İsterseniz kurabilirsiniz.

Virüs bulaşma riski.
Bu risk herhangi bir internete bağlı olan bütün cihazlar için vardır.

Windows 10 1507 sürümünün desteği sona erdi fakat Windows 10 Enterprise 2015 LTSB (1507 LTSB) sürümünün desteği 2025 yılına kadar devam ediyor. LTSB sürüm normal 1507 sürümünden de daha performanslıdır. İsterseniz kurabilirsiniz.

Bu risk herhangi bir internete bağlı olan bütün cihazlar için vardır.

Ama 90 gunluk kullanım bıttıgınde ne oluyor Enterprise'da?

Ama 90 gunluk kullanım bıttıgınde ne oluyor Enterprise' da?
Sadece kişiselleştirme ögeleri kısıtlanıyor, lisans bulmak çok zor bulursan bile pahalı. Deneme süresini arttırmadan bahsettim şu konuda:

Sadece kişiselleştirme ögeleri kısıtlanıyor, lisans bulmak çok zor bulursan bile pahalı. Deneme süresini arttırmadan bahsettim şu konuda:

Peki 3 ay sonra Microsoft'tan yine Enterprise yukleyip format atsak oluyor mu? Veya hep aynı ISO dosyasından bu oluyor mu?

Sıkıntı olmaz hocam. ben korsan yöntemlerle etkinleştirdim, sıkıntı çıkmadı ama önermem yine de forumda korsan yazılıma destek verilmiyor.

Yeni bilgisayarlarda sıkıntı çıkıyor yazmıssınız. Lenovo Ideapad 320, AMD A9 9420 APU de öyle bir şey olabilir mi? 2018 yılında almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı