Windows 10 1703 Güncellemesi ile parlaklık sorunu

Ahmet Dervişer

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, dün yapmış olduğum 1703 güncellemesi ile bilgisayarımın parlaklığının artmış durumda olduğunu ayırt edebiliyorum bu artış neden olmuş olabilir? Ve bu durumu nasıl düzeltebilirim? İnternette biraz araştırma yaptım fakat onların çözümleri benim için işe yaramadı bu çözümlerden bazıları:

Görev zamanlayıcıyı yönetici olarak açın sol pencereden Microsoft>Windows>Display>Brightness bu görevi resetleyin veya kapatın. Microsoftun şuanlık yayınlamış olduğu çözüm bu fakat bende Display seçeneği yok normal olarak resetleyemiyorum.

Ayrıca bu parlaklık aygıt yöneticisinden ekran kartımı devre dışı bırakırsam normale dönüyor ama ekran kartımı kullanamıyorum. Driverımı silip yükledim tamamen yinede faydası olmadı yardım ederseniz sevinirim.

Değinmeden edemeyeceğim Sağ Tık>Görüntü ayarları burada da herhangi bir parlaklık ayarı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı