Windows 10 Update 1703 Yüklenmeme Sorunu

Skjal

Hectopat
Daha fazla  
Ben uzun zamandır bilgısayarımda bu illetten cekiyorum. Fotograflarda da goreceginiz gibi bu guncelleme bana geldi ama bır turlu yuklenmiyor ya da silinmiyor. Wındows Update'ı devre dısı bırakmaya calıstım ama nafile sanırım indirildigi icin yuklemeye calısıyor. Bir de en buyuk sorun bu degil. Bılgısayarı guncelleme yukleyecem bahanesiyle otomatık bi saat belırleyıp yeniden baslatıyor ve bundan bır kacıs yok. Restart Now desem bile o saat geldiginde tekrar yenıden baslatıyor ustune bır de guncelleme yuklenmiyor. Hıcbır hata da almıyorum bu esnada bılgısayar normal yenıden baslıyor sonra sankı hıcbır sey olmamıs gıbı baslat menusunde yine Update And Restart yazıyor ve bu surekli boyle devam ediyor.
Yardım edersenız cok sevınırım.

bandicam 2017-09-10 11-59-24-431.jpg
bandicam 2017-09-10 11-59-31-506.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1703 güncellemesini yüklemeni tavsiye etmiyorum, çünkü birçok oyunda Drop Sorunu çıkarıyor şuan ben Drop sorununun kurbanıyım maalesef :D Ekim ayında çıkacak olan Fall Creator Updates'i kur sen o zaman şuan ki Creator Updates'de bulunan tüm sorunlar çözülmüş olacak.

Windows 10 1703 güncellemesini yüklemeni tavsiye etmiyorum, çünkü birçok oyunda Drop Sorunu çıkarıyor şuan ben Drop sorununun kurbanıyım maalesef :D Ekim ayında çıkacak olan Fall Creator Updates'i kur sen o zaman şuan ki Creator Updates'de bulunan tüm sorunlar çözülmüş olacak.
Iyide onu yuklemek asil sorun degil zaten bilgisayar surekli restart istiyor cok o asil problem

Güncellemeleri kapatın öyle deneyin bide
Onu da denedim kapattim windows update hata falan diyo bakmiyo guncellemeler orasi guzel hos da o restart sorunu duzelmedi ki hala o indirilmis guncellemeyei yuklemek istiyo bilgisayar onu silebilmemin bir yolu var mi ? Internete baktim insanlar hep yuklu guncellestirmelerin silinme islemini gostermisler ama benimki yuklu degil sadece indirilmis hali onu silmenin bir yolunu bulamadim

Onu da denedim kapattim windows update hata falan diyo bakmiyo guncellemeler orasi guzel hos da o restart sorunu duzelmedi ki hala o indirilmis guncellemeyei yuklemek istiyo bilgisayar onu silebilmemin bir yolu var mi ? Internete baktim insanlar hep yuklu guncellestirmelerin silinme islemini gostermisler ama benimki yuklu degil sadece indirilmis hali onu silmenin bir yolunu bulamadim
Karşına çıkan ekranın resmini çekip atar mısın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı