Windows 10 1709 Güncelleme Sorunu

iPrimer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10351G, 16GB ram , intel UHD 630
Merhaba arkadaşlar, yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Yaklaşık 2017 Ekim den beri bilgisayarım 1709'u güncellemeye çalışıp başarısız oluyor. Son zamanlarda bilgisayarı izinsiz güncellemeye çalışıyor ama yine başarısız oluyordu. Geçen gün bilgisayarımı açarken masaüstü gözükmeden "yükleme kurtarılmaya çalışılıyor..." "önceki Windows sürümünüz geri yükleniyor..." diyerek durmadan yeniden başlattığını gördüm. Her açmaya çalıştığımda aynı sorunla karşılaşıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC açılmıyor ise öncelikle bir Windows 10 USB'si hazırlamanız gerekiyor. USB'den PC'yi açarken Boot ekranına gelin ve onarmayı deneyin.

Denedim , bulamadı. Temiz kurulumu deneyeceğim. Teşekkürler

Merhaba,

Temiz kurulum denemeden önce kurtarılacak dosyalarınızın olduğunu düşünerek söylemek isterim ki Windows böyle durumlarda kendine bir geri yükleme noktası oluşturur. Hiç değilse dosyalarını kurtarmak adına denemeye değer buluyorum. Ulaşmak için Gelişmiş veya Seçmeli başlangıç menüsünden Sistem Geri Yüklemeye ulaşabilirsin. Eğer bu yolu izlerken problem yaşarsan detaylı olarak tekrardan anlatabilirim.:like:

İyi forumlar,
BlackTSix

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı