Windows 10 1709 MRT Güncellemesinin Hataları

• Konuyu başlatan DJ_OXyGeNe_8
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 858
D

DJ_OXyGeNe_8

Ziyaretçi
Son günceleme ile (ki daha birkaç dakika önce) iyice sapıttı. MRT aracından bahsediyorum.

Sistem güncellemesi geldi ve MRT dahil birkaç şey güncellendi. Ben de bir taratma yaptım ve özellikle Nvidia sürücülerinin ön kurulum klasöründe bir sürü şey buldu. Hani sürücü kurarken C ana dizinine açtığı Nvidia klasör.

Ben de kıllandım ve sistem imajımı geri yükledim (güncelleme öncesine) ve henüz güncelleme başlamadan MRT ile C'yi tarattım (aynı klasör dahil).

Doğal olarak hiçbir şey bulmadı. Güncellemeyi çalıştırdım, PC'yi yeniden başlattım ve NFS orijinal oyunum dahil birçok klasör... Tarama devam ederken aldığım ekran görüntüsü;

Adamı paranayok eder bu Windows. Her güncelleme ayrı bir sorunla geliyor. Adım gibi eminim, aynı sürücüyü defender ile taratsam hiçbir şey bulmayacak, Nvidia sürücü klasörü yahu, orijinal sitesinden indirilmiş...

MRT aracını şimdilik kullanmayın. Muhtemelen bir sürü yanlış alarm verecek ve belki çalışan dosyalarınızı silecek. Tarama hala devam ediyor ve an itibarı 168 virüslü dosya buldu ve çoğu sürücü klasörü altında.

mrtsacmaigi.png

Sürüm bilgisi:

Sürüm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı