Windows 10 1709 Ne Zaman Yayınlanacak?

Tamamdır, teşekkürler.

Sorun yaşarsam sıfırdan format atarım en kötü

Rica ederim. Bizde çözümler tükenmez diyorsun :D Olmadı UEFİ BİOS ile temiz kurulum yaparsın. Bu güncelleme mi büyük benim İnternet mi yavaş bilemedim şuan yüzde 67'de 1 buçuk saate yakındır. :D Sizde durum ne?

Valla bende internet hızlı güncelleme geldi yapmadım. 3.2 GB ISOyu 4 dkda indirdi :D Ama eski sürüm yenisi gelmedi daha :D Günllemeyi 2-3 dkda yapar herhalde :D

Bu arada yeni ISO gelmiş olabilir. Media Creation Tool'a güncelleme geldi. Şuan indiriyor. Bitsin bakacam.
Eskiden 4GB USB Bellek istiyordu şimdi 8 istiyor kesin geldi yeni ISO. İnternet 100 Mbps ama 10la falan indiriyor millet yüklendi herhalde :D

Son düzenleme:
Rica ederim. Bizde çözümler tükenmez diyorsun :D Olmadı UEFİ BİOS ile temiz kurulum yaparsın. Bu güncelleme mi büyük benim İnternet mi yavaş bilemedim şuan yüzde 67'de 1 buçuk saate yakındır. :D Sizde durum ne?

Güncellemeyi bıraktığımda %98'di. Maç izlemeye geçtim, şimdi baktım başka bir şey güncelliyor %22 :D Bende de yavaş yüklüyor, ya da net yavaş :D

Bu arada UEFI kurulumu yapamadım ben ya sanırım desteklemiyor, yada ben beceremedim.

MSI H81M Pro-VD anakartım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada yeni ISO gelmiş olabilir. Media Creation Tool'a güncelleme geldi. Şuan indiriyor. Bitsin bakacam.
Eskiden 4GB USB Bellek istiyordu şimdi 8 istiyor kesin geldi yeni ISO. İnternet 100 Mbps ama 10la falan indiriyor millet yüklendi herhalde :D

Herkes bu anı bekliyormuş benimde indirme bitti yüklüyor şuan. :D Senin net baya iyi bizim ki 16 ama 5'e düştü AKK sağ olsun. :D

Güncellemeyi bıraktığımda %98'di. Maç izlemeye geçtim, şimdi baktım başka bir şey güncelliyor %22 :D Bende de yavaş yüklüyor, ya da net yavaş :D

Bu arada UEFI kurulumu yapamadım ben ya sanırım desteklemiyor, yada ben beceremedim.

MSI H81M Pro-VD anakartım var.

AMI BIOS senin ki de. Desteklemesi lazım diye biliyorum. BIOS sürümü güncelle daha sonra burada yeni konu aç arkadaşlar daha iyi bilirler anakart 2012 yılından itibaren ise destekler. Bu arada benim indi şimdi yüklüyor bana da ek güncelleme vardı. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes bu anı bekliyormuş benimde indirme bitti yüklüyor şuan. :D Senin net baya iyi bizim ki 16 ama 5'e düştü AKK sağ olsun. :D

AMI BİOS senin ki de. Desteklemesi lazım diye biliyorum. BİOS sürümü güncelle daha sonra burada yeni konu aç arkadaşlar daha iyi bilirler anakart 2012 yılından itibaren ise destekler. Bu arada benim indi şimdi yüklüyor bana da ek güncelleme vardı. :D

Denedim ama yapamadım, format atarken hata verdi desteklemiyor diye.Desteklemesi lazım halbuki :D

Neyse eskiyle idare edicez şimdilik, bakalım şu güncelleme olsunda bi, indir indir bitmedi :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı