Windows 10 1709 Sürümü Sabit 60 FPS Sorunu

bgctwi

Hectopat
Arkadaşlar daha dün format attım ve bundan öncede aynıydı hala da aynı. League Of Legends ve Counter Strike gibi oyunlarda hep 60 FPS sabit. Bunu sadece özelliklerden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakarak düzeliyor. Bunu başka yolla çözemez miyim çünkü eski aldığım FPS'i vermiyor bilgisayar o ayardan dolayı?

V-Sync kapalı mı?
LoL'ü bilmesem de CS:GO için bir çözüm var. Steam'de oyunlarınızı açın. CS:GO'ya sağ tıklayıp Özellikler deyin. Başlatma Seçenekleri Ayarla'ya tıklayın, ardından oraya -fps_max 0 yazın.

V-Sync kapalı mı?
LoL'ü bilmesem de CS:GO için bir çözüm var. Steam'de oyunlarınızı açın. CS:GO'ya sağ tıklayıp Özellikler deyin. Başlatma Seçenekleri Ayarla'ya tıklayın, ardından oraya -fps_max 0 yazın.
Dikey Senkronizasyon kapalı tabii ki fakat bunun başka bir yolu yok mu acaba ya. Eskiden Xbox DVR dan dolayı sabitlenir derlerdi şimdi her yere baktım hiçbir tane normal bir cevap bulamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı