Windows 10 1709 sürümüne RTX 2060 Ti sürücüsü kurma

ritexy1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows Custom ISO kullanıyorum FPS arttirmak icin ama ekran kartimi (3060 Ti) 1709 surumlerine kuramiyorum. Hata aliyorum. Bilgisi olan yardim edebilir mi? Nasıl kurabilirim? Aldigim hatanin resmini koyacağım, simdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    102,6 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba, Windows Custom ISO kullanıyorum FPS arttirmak icin ama ekran kartimi (3060 Ti) 1709 surumlerine kuramiyorum. Hata aliyorum. Bilgisi olan yardim edebilir mi? Nasıl kurabilirim? Aldigim hatanin resmini koyacağım, simdiden teşekkürler.

3060 Ti'ya sahip olup, neden FPS için costum ISO kurar ki insan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik mi kuruyorsunuz? Yoksa manuel mı?

Normal de denedim NVIDIA sitesinden daha sonra nvcleanstall ile denedim gene ayni hatayi aldim ama Windows'un baska surumlerinde yani 1809, 21H1 bunlarda oluyor.

3060 Ti'ya sahip olup, neden FPS için costum ISO kurar ki insan?

Haklisinda gercekten latencyi vs azaltiyor oyun icin tek ben degilim ki oyun konusunda izledim cogu yayinci kullaniyor ve RTX 3080 3090 var adamlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski Windows 10 sürümlerine güncel NVIDIA sürücülerini kuramazsın. Belki sürücünün INF dosyasını bulup aygıt yöneticisi üzerinden kurmayı deneyebilirsin ama olacağını sanmıyorum. Olsa da hatalarla karşılaşırsın diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı