Windows 10 1803 Bulanıklık Sorunu

AimCraviTe

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Windows 10 1803 Sürümünü kurdum. Fakat Wi-Fi Ve şarj ikonları bulanık gibi gözüküyor. Uygulamalar için ölçeklendirmeyi düzelt ayarını açtım fakat sorun devam ediyor.

wrqBmc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL+Mouse Tekerlek Yukarı veya CTRL+Mouse Tekerlek Aşağı yaparak ikonları ufak ufak büyültüp küçültebiliyorsun. Masaüstüne sağ tıklayıp oradan ayarlanan simge büyüklüğü ayarı üç beş tane ayar sunuyor ama bu yöntemle daha fazlasını yapabiliyorsun. Bende de varsayılanlarının dışında ufalttığımda bulanık oluyor. Varsayılana sıfırlasana boyutlarını, yani sağ tıklayıp o menüden normal boyuta almayı denesene.

Ekran kartinin eski surumunu yukle dene derim beta felan oyunlarda vardi o sorun bende yeni olmustu bende 2 3 gerideki guncellemeleri yaptim duzelmisti :D tahminimce masa ustunu 1300 cozunurluk yap 4k gbi olmasi lazim bende oleydi cunki :D

Ekran kartinin eski surumunu yukle dene derim beta felan oyunlarda vardi o sorun bende yeni olmustu bende 2 3 gerideki guncellemeleri yaptim duzelmisti :D tahminimce masa ustunu 1300 cozunurluk yap 4k gbi olmasi lazim bende oleydi cunki :D
Neden eski bir sürüm yüklemem gerekiyor ? daha düşük performans alırım. Sorunu çözebilecek yok sanırım.

Ekran olceklemesi 100% mü? Degilse 100% yapip deneyin. Eger 100% yapinca duzeliyorsa ozel olceklendirme yapmaniz gerekicek, ancak oyle duzeliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı