Windows 10 1803 Güncelleme Sonrası Oyunlarda FPS Düşüşü

Bunun bi çözümü vardır illaki bilen biri yok mu?
Arkadaşlar 535 tane virüs varmış o yüzden oyunlarda sıkıntı oluyormuş. Sorunumu çözdüm konuyu kilitleyebilirsiniz. Benim anlamadığım virüs varken PUBG niye donmuyordu. 😀
Arkadaşlar sorunu çözdüm 535 tane virüs olduğundan dolayı oyunkarda kasma yapıyormuş laptopum. Sildim düzeldi. Benim anlamadığım virüs varken PUBG nasıl donmuyordu. 😀

Son düzenleme:
PUBG 120 FPS alırken bende mesela 132 FPS değerlerini gördüm. İlginç.

Ben 1803 sürümünde PUBG oynamayı denediğimde fps droplardan çıldırdım diyebilirim :D İnşallah 8 Mayısta yayınlanıcak güncelleme bütün sorunlara çözüm olur :D

Aynı sorun bende de baş gösterdi. CS:GO oynanmaz oyuna döndü. Ne yaptıysam hiçbir şekilde düzelmedi. Oyunda "gg" olduk.

@nathan Hocam bir virüs taraması yapsanız Malwarebytes gibi bir uygulamayla.
kaspersky kullanıyorum. tam taramada hiç bir tehditle karşılaşmadım. 1803 05 ilede bi değişme olmadı. csgo denedim resmen 23 fps. ne yapacağımı bilmiyorum. elimde
win10 flashı var.ancak aynı sistem ile format atabilirim.bi değişikli olursa tekrar win10 kurucam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı