Windows 10 1803 mü? Windows 10 1903 mü?

Oyun İçin Windows 10 1803 mü? Windows 10 1903 mü?

• Oy verenlerin toplamı
    40

Exinie

Kilopat
Arkadaşlar, Windows 10 1803 mü daha iyidir 1903 mü? Temiz kurulum yapacağım. Ben oyun oynuyorum FPS düşsün istemem. Ve kasar mı, programlar hızlı açılır mı, boşta RAM, CPU, GPU, Ağ kullanımı çok çıkar mı? Geri dönmek istermiyim? Windows 10 1903 çıktı mı tamamen beta değil demi? Bir anket oluşturacağım lütfen sistemi müthiş ötesi olanlar katılmasın onlarda zaten kasma hiç olmaz. Sorularımı cevaplama istersenizde yorum yapabilirsiniz.

1903 kullanıyorum imzamdaki sistem ile. Daha stabil çalışıyor sistem önceki sürüme göre. Ben 1903 öneririm. Bir sorun olursa bir güncelleme ile düzeliyor zaten. Her zaman en güncel sürüm daha iyidir bana göre. Birkaç sorun çıkıyor ancak bilgisayarın performansını etkileyecek şeyler değil. 1903 temiz kurulum yapın.

Ben olsam ikisi arasından 1903 kullanırım.
Beşiktaşlı olanlar için iyi bir sürüm 🤣 🤣
Şaka bir yana, daha güncel olması yararınıza olacaktır :)

Vallahi o kadar çıksın diye bekledik ama belli ki sıkıntılı çalışıyor çok sorun yaşayan var durum böyle olunca da şimdilik kurmak istemiyorum 2, 3 güncelleme daha çıksın ona iyice rayına otursun öyle bakarım formattan sonra çıkan en küçük hataya sinir oluyorum.

1903 sürümünü kullanıyorum sistemim güncel fakat bug var. Gece ışığı sorunu güncelleme ile çözülmüş bazı arkadaşlarda. Bende çözülmedi dediğim sorunlar ve Microsoft ile görüşüyorum bu sorunlar için.

Hocam ben önermiyorum. Sistemime sıfırdan 1903 sürümü kurdum internetim çok yavaşladı oyunlarda kasmalar ve takılmalar yaşadım ayrıca sistemin genel performansıda çok düştü baya araştırdım telemetri falan gönderiyormuş arkaplanda bütün telemetri kapatma uygulamalarini uyguladım ama düzelmedi aynı sisteme 1803 sürümü kurdum bütün sorunlar düzeldi internetim olması gerektiği hızında çalışıyor sistemim resmen jet gibi oldu. 1903 sürümüne geçmek için çok erken bende güncel sürüm en iyisidir kafasındaydım ama öyle olmuyormuş. Bu 1903 sürümünü önerenlere de saygı duyuyorum ama sorunlu sistemi önermeyin lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı