Windows 10 1803 mü? Windows 10 1903 mü?

Oyun İçin Windows 10 1803 mü? Windows 10 1903 mü?

• Oy verenlerin toplamı
    40
1903 sürümünde hiçbir sıkıntı yaşamadım sistemim hala tamamıyla aynı şekilde çalışıyor. Denemek lazım.

1903 sürümünde hiçbir sıkıntı yaşamadım sistemim hala tamamıyla aynı şekilde çalışıyor. Denemek lazım.

Hocam yaşadığım sorunları yazayım hemen internet hızım resmen yerlerde süründü daha formatı atmadan yarım saat önce Windows 8.1 kuruluydu hiç bir sorun yoktu sonra baktım telemetri gönderdiği için oluyor dediler bütün telemetri kapatma yöntemlerini denedim yine düzelmedi internet hala yavaş onu geçtim çok ağır ve hantal çalışıyor bilmiyorum sistemden sisteme mi yapıyor bunu ama bende bu sorunlar vardı oyunları demiyorum bile yarı yarıya düşüş oldu anlık takılmalar kasılmalar çok fazlaydı. Daha fazla dayanamadım 1803 Home sürümünü kurdum aynı sistem aynı internet tek fark 1803 Home kurdum sistem kendine geldi internetim de hızlandı oyunlarda ki performansta arttı. Şuan 1903 sürümü bana göre çok sorunlu ve güncelleme alması gereken bir sürüm. Bir kaç ay sonra belki kullanılabilir kesinlikle sıfırdan kurulum için önermiyorum.

Hocam ben önermiyorum. Sistemime sıfırdan 1903 sürümü kurdum internetim çok yavaşladı oyunlarda kasmalar ve takılmalar yaşadım ayrıca sistemin genel performansıda çok düştü baya araştırdım telemetri falan gönderiyormuş arkaplanda bütün telemetri kapatma uygulamalarini uyguladım ama düzelmedi aynı sisteme 1803 sürümü kurdum bütün sorunlar düzeldi internetim olması gerektiği hızında çalışıyor sistemim resmen jet gibi oldu. 1903 sürümüne geçmek için çok erken bende güncel sürüm en iyisidir kafasındaydım ama öyle olmuyormuş. Bu 1903 sürümünü önerenlere de saygı duyuyorum ama sorunlu sistemi önermeyin lütfen.
O sorunlar herkesde olmuyor. Bende nedense fps arttı ve ping düştü.
Kullandım BF3'te GPU kullanımı %50 ydi.
Bende 1903 kullanıyorum CPU kullanımı boşta %0 Shadow of the Tomb Raider da ise max %61 i gördüm.

O sorunlar herkesde olmuyor. Bende nedense fps arttı ve ping düştü.

Bende 1903 kullanıyorum CPU kullanımı boşta %0 Shadow of the Tomb Raider da ise max %61 i gördüm.

Valla hocam ben tam olarak iyi olana kadar 1903 sürümüne geçmiyeceğim. İyi hatırlattınız internet yavaşladığı için ping de çoktu bende. Şuan tam olarak güncelleme alsın sorunlar düzelsin öyle geçerim yoksa 1803 ile devam ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı