Windows 10 1803 Sürümünden Alınan Hatalar

Bende bazı ikonların gözükmemesi, donma sorunun yanı sıra Autocad uygulamasında aniden gelen donma ardından komple bilgisayarın donması ve bütün çizimin gitmesi gibi sorunlarla karşılaştım. Umarım kısa zamanda yeni bir güncelleme gelirde çözülür bu sorunlar.

Bende herhangi bir hata olmadı fakat Cs Go 'da fps düştü bariz bir şekilde. Tam ekran pencerelide oynardım şimdi tam ekran pencereli modda kasıyor. Tam ekran yapınca bir nebze düzelse de istediğim fps e ulaşamıyorum

Bende FPS düştü biraz ama en büyük sıkıntı Uyku moduna alınca PC'nin kapanması ve Smite'da DX11'le oyunu açınca siyah ekrandan başka birşey görememem oldu.

Arkadaşlar bende 1803 güncellemesi yaptım yalnız Ekran parlaklığı değişmez oldu yani oran değişiyo işte %10 %25 %50 gibi ama ekran parlaklığı değişmiyor lütfen yardım edin...

Bende FPS düştü biraz ama en büyük sıkıntı Uyku moduna alınca PC'nin kapanması ve Smite'da DX11'le oyunu açınca siyah ekrandan başka birşey görememem oldu.
Buraya gelip varsayln ayarlar yaparsan uyku moduna alınca kapanmaz bendede aynı sorun olmuştu. Bu olmazsa eğer sorun gidericiyi açıp orda ' GÜÇ ' var ona tıkla sorun düzelir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    25,3 KB · Görüntüleme: 80
Bende geç açılması,Far Cry 5,Mad max gibi oyunları saatlerce oynuyorum ısınma veya driver problemim yok bios'da güncel buna rağmen günlük kullanımda sadece terraria,oxygen not included gibi oyunları oynarken mavi ekran yiyorum hata koduda sürekli değişiyor o yüzden şuan o oyunları oynamıyorum ya microsoft yada oyun geliştiricilerinin güncellemesi gerekiyor

Edit:Temiz kurulumlada denedim sonuçlarım aynı onun dışında 1709'dan bir fark yok ama en stabili 1703'tü sanki :D birde uzun zamandır bakmıyorum siteye acaba temamı değişti yada bende bir ayarı felan varda ben mi değiştirdim.

Bende geç açılması,Far Cry 5,Mad max gibi oyunları saatlerce oynuyorum ısınma veya driver problemim yok bios'da güncel buna rağmen günlük kullanımda sadece terraria,oxygen not included gibi oyunları oynarken mavi ekran yiyorum hata koduda sürekli değişiyor o yüzden şuan o oyunları oynamıyorum ya microsoft yada oyun geliştiricilerinin güncellemesi gerekiyor

Edit:Temiz kurulumlada denedim sonuçlarım aynı onun dışında 1709'dan bir fark yok ama en stabili 1703'tü sanki :D birde uzun zamandır bakmıyorum siteye acaba temamı değişti yada bende bir ayarı felan varda ben mi değiştirdim.

Tema değişti.
Mesela bendede o oyunlarda sıkıntı vermiyor. Sadece Chrome'da donma sorunu var. Uyku moduna alıp açınca gidiyor. Yarın gelecek güncellemeyle sorunları çözeceklerini söylüyorlar. Bakalım..

1803 05 toplu güncellemesi indirmeye sunuldu. Laptop kullanan arkadaşlar bunu yükleyip denesin bir sorunları devam ediyor mu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı