Windows 10 1803 Sürümünden Alınan Hatalar

Bilgisayarım kendini istemsiz güncelliyor 1803'e geçince pc bozuldu. Temiz format attım
1803'ü yüklemeden driver yüklerken ekran donuyor sonra çöküyor, pc'yi açarken ekran siyah oluyor ve birçok sorun gibi
Pc çöp oldu şimdi yetkili servis e verecem. Büyük ihtimal HDD'de sıkıntı var
1709 sürümüne dönmeyi dene.

Bilgisayarımın azına etti afedersinizde. Bilgisayarı kapatamıyorum başlattan ve kapatmam için güç ayarlarından hızlı başlatmayı devre dışı bırakmam gerekiyor. Bunu yapınca bilgisayar HDD kullanıyormuşum gibi yavaş açılıyor. Oyunu alta alıp tekrar açmak isteyince sinir bozucu bir siyah ekran süresi var. Bilgisayarım ilk açıldığında biryere tıklayınca donma yapıyor. Bu sorunların hiçbiri 1709 sürümünde yoktu.

Bilgisayarımın azına etti afedersinizde. Bilgisayarı kapatamıyorum başlattan ve kapatmam için güç ayarlarından hızlı başlatmayı devre dışı bırakmam gerekiyor. Bunu yapınca bilgisayar HDD kullanıyormuşum gibi yavaş açılıyor. Oyunu alta alıp tekrar açmak isteyince sinir bozucu bir siyah ekran süresi var. Bilgisayarım ilk açıldığında biryere tıklayınca donma yapıyor. Bu sorunların hiçbiri 1709 sürümünde yoktu.
Hocam en iyisi 1709 sürümünü temiz bir kurulum yaptıktan sonra en güncel sürücüleri yükleyin birde öyle deneyin derim.

Hocam en iyisi 1709 sürümünü temiz bir kurulum yaptıktan sonra en güncel sürücüleri yükleyin birde öyle deneyin derim.
Bukadar oyunu, programları, ve tarayıcımdaki verileri tekrar geri getirmekle uraşmadığım için bu allahın cezası sürümde kalıcam şimdilik. Yeni güncellemelerle düzelir inşallah. Benim anlamadığım PUBG oynuyorum güncellemeden önce takılmıyordu, güncelledim takılma yapıyor ara sıra.

bendede kulaklık gözükmüyor yardım.
bd498aef-0c6d-4d61-b8b1-5c76b4a40de5.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı