Windows 10 1803'e geçince FPS düşmesi

Wittmann

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı 1 hafta önce aldım. Özellikleri:
  • Intel® Kaby Lake Core™ i7-7700HQ 4C/8T; 6MB L3; 8GT/s; 2.8GHz > 3.8GHz; 45W; 14nm
  • 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12
  • 8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz SODIMM
  • Windows 10 Pro
Arkadaşlar PC'yi aldım hemen gerekli driverleri yükledim. 1 hafta her şey mükemmeldi Rainbow Six Siege Ultra ayarlar ortalama 70 FPS'ydi fakat Windows zorunlu güncelleme yaptı. Yaptıktan hemen sonra bu FPS 50'ye düştü. Arkadaşlar gerçekten sinirim bozuluyor. Nasıl çözebilirim? Teşekkürler...

DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

NVIDIA ekran kartı kullananlar için;
Drivers | GeForce
'Manuel Driver Search' bölümünden kendi ekran kartı modelinizi seçin. İşletim sisteminizi(Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows10) seçin. 32 ve 64 bit seçeneklerine dikkat edin. Ardından 'Start Search' seçeneğine tıkladıktan sonra en üstteki en güncel sürümü işletim sistemine uygun olanı tıklayıp indirin.

AMD ekran kartı kullananlar için;
Download Drivers
Sağ tarafta 'Manually Select Your Driver' bölümünden masaüstü kullananlar için( Desktop Graphics), laptop kullananlar için(Notebook Graphics) seçip sırasıyla önce ekran kartı modelinizi seçin. Ardından işletim sisteminizi(Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10) seçin. 32 ve 64 bit seçeneklerine dikkat edin. Son olarak 'Display Results' tıklayın. Çıkan sayfanın en altında 'Radeon Software Crimson Edition Beta' indirip kurulum işlemini gerçekleştirin.
Teşekkür ederim hocam :)

Arkadaşlar 1803 güncellemesin'de son durum nedir? Oyunlarda FPS düşüşü giderilebildi mi? 1709 sürümüne geçip güncellemeleri kapattım, sorunum yok fakat güncel sürüm olması taraftarıyım ama hatalı bir sürüme'de geçmeyi istemiyorum.

Arkadaşlar 1803 güncellemesin'de son durum nedir? Oyunlarda FPS düşüşü giderilebildi mi? 1709 sürümüne geçip güncellemeleri kapattım, sorunum yok fakat güncel sürüm olması taraftarıyım ama hatalı bir sürüme'de geçmeyi istemiyorum.
Battlefield 1 de hala daha sorun yaşamaktayım. Diğer oyunlar da sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı