Çözüldü Windows 10 1809 nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

566156

Kilopat
Makaleler
19
Selam, bana öncelikle Windows 10 1809 lazım. Özellikle 1809 istiyorum. :) Sadece güvenli bir indirme linki gerekiyor, elinde olan varsa paylaşmaktan çekinmesin. :)

Güvenli bir link arıyorum. Konuya cevap yazacak üyelere çok teşekkürler şimdiden.

Ayrıca denediklerim şunlar; Wayback Machine, HeiDoc ve TechBench. Ama başarısız oldum.

Çözüm
Eki Görüntüle 1930481

Ben indiremiyorum, burada da sorun yaşıyorum. :(

Teşekkürler, ama burası bana çok karışık geliyor... Nasıl indireceğim acaba?
Next'e basın önce, sonra Create Download Package. İnen zip dosyasını bir klasöre çıkartın, uup_download_windows dosyasını çalıştırın. Bir süre işlem yapacak sonra aynı klasörde ISO dosyası oluşacak.
Selam, bana öncelikle Windows 10 1809 lazım. Özellikle 1809 istiyorum. :) sadece güvenli bir indirme linki gerekiyor, elinde olan varsa paylaşmaktan çekinmesin. :)

Güvenli bir link arıyorum. Konuya cevap yazacak üyelere çok teşekkürler şimdiden.

Ayrıca denediklerim şunlar; Wayback Machine, HeiDoc ve techbench. Ama başarısız oldum.

1809 benim de en sevdiğim sürümdür techbench de hangi sorunu yaşadınız.

1693816822879.png

Burdan indiriyorum sürekli.

Eki Görüntüle 1930481

Next'e basın önce, sonra Create Download Package. İnen zip dosyasını bir klasöre çıkartın, uup_download_windows dosyasını çalıştırın. Bir süre işlem yapacak sonra aynı klasörde ISO dosyası oluşacak.

Çözüm

Geri
Yukarı