Windows 10 1809 Sürümü Nasıl Kurulur?

Bay Ares

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarıma format attıktan sonra 1803 sürümünü kurdum. Bu sürümde ekran kartıma son güncellemeyi kuramıyorum. Windows 10 1809 sürümünü kurmak istiyorum rica etsem programlarımı ve dosyalarımı kaybetmeden nasıl güncelleyeceğimi anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyledir ama şuan 1803 kurulu ve ekran kartımın sürücüsünü kuramıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Sizin konunuza ben cevap vermiştim.

Öncelikle 1809 kurulum rehberimiz burada mevcut:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

1803'e ekran kartı sürücüsünü sorunsuz kurabilmeniz gerek. Ben sisteminizde daha da eski bir sürüm olduğunu düşündüm.

Bu durumda DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp tekrar deneyin. NVIDIA sitesinden de Windows 10 için sürücü indirin.

Sizin konunuza ben cevap vermiştim.

Öncelikle 1809 kurulum rehberimiz burada mevcut:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

1803'e ekran kartı sürücüsünü sorunsuz kurabilmeniz gerek. Ben sisteminizde daha da eski bir sürüm olduğunu düşündüm.

Bu durumda DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp tekrar deneyin. NVIDIA sitesinden de Windows 10 için sürücü indirin.
Yardımınız için teşekkür ederim. 1809 kurulum rehberindeki herşeyi yaptım setup.exe'yi çalıştırıp aşamaları yaptım ancak kuruluma başlamadan bu sürüm mevcut değildir diye hata verdi.

Yardımınız için teşekkür ederim. 1809 kurulum rehberindeki herşeyi yaptım setup.exe'yi çalıştırıp aşamaları yaptım ancak kuruluma başlamadan bu sürüm mevcut değildir diye hata verdi.
Birader indirdiğin 1809 ISO dosyasını USB belleğe yazdırıp normal temiz kurulum yapsana. Yükselme ile ne uğraşıyorsun. Yap temiz kurulum kafan rahat etsin. 1803 kadar sorunlu, lanet bir sürüm görmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı