Windows 10 1809'dan 1803'e Downgrade

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar. Sistemimi yaklaşık 1 aydır 1809 sürümünde kullanıyorum. Ve gözle görülür biçimde bir performans düşüşü yaşıyorum. Her şey daha yavaş. Tek hızlanan şey bilgisayarın açılması oldu. Bilgisayarımda SSD yok. 1803'e geri dönmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Selamlar. Sistemimi yaklaşık 1 aydır 1809 sürümünde kullanıyorum. Ve gözle görülür biçimde bir performans düşüşü yaşıyorum. Her şey daha yavaş. Tek hızlanan şey bilgisayarın açılması oldu. Bilgisayarımda SSD yok. 1803'e geri dönmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam 1803'ten 1809'a yükselterek geçtiysen temiz kurulumla 1809 kur. 1803'e döneceksen temiz kurulum yapman gerek.

Hayır 1809'a temiz kurulumla geçtim. Yine temiz kurulum yapacağım 1803'e geçerken lakin bundan farklı çözümler var mı onu merak ediyorum. Daha günceli destekleyen biriyim downgrade yapmak beni mutlu etmiyor.
Güncelleştirme ve Güvenlik bölümünde Kurtarma kısmına girin. Bir ayı geçmedi ise veya dosyaları temizlemedi isen "Windows 10'un önceki sürümüne geri dönün" kısmından düşürebilirsin.
Ne yazık ki kurulum yaparken kurtarma dosyalarını vb. siliyorum. Zira alakası yoksa bile geri yükleme noktası kayıtlı olmamış hiç :/

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı