Windows 10 1903 06 Toplu Güncelleştirme Sorunu

Yer
www.technopat.net&&profile[location]&profile[web..
Bugün saat 22.00 civarlarında ek güncelleştirme olarak 1903 06 toplu güncelleştirmesi çıktı ve haftalık bakım yönergesinden sonra onu yapayım dedim ve sonsuz döngüye girdi. İndirdi yükleme kısmından sonra yeniden başlata tıkladım, güncelleme %100'e geldikten sonra değişiklikler geri alınıyor diyip tekrar başlatıyor ama işe yaramıyor. Windows 10'u buradan indirdim ve sürücüler elle yüklü. Bios güncel değil ama önceden böyle bir sorun olmuyordu. Çözümü nedir? Format atmak istemiyorum oyunlar var ve ortalama bir günümü alır baştan yüklemek.

merhaba bende aynı sorunu yaşadım cmd ile temizleme kodları girdim sistemi yeniden yapılandırdım ama yüklenmedi güncellemenin kendisi sorunlu olabilir beklemek lazım sanırım

merhaba bende aynı sorunu yaşadım cmd ile temizleme kodları girdim sistemi yeniden yapılandırdım ama yüklenmedi güncellemenin kendisi sorunlu olabilir beklemek lazım sanırım
Açıkçası ben sorunu düzelttim, bilgisayarı kapatmayın yazan döngüde kapatınca açıldığını bildiğim için power tuşuna basılı tutarak kapattım. Sonra bilgisayarı açıp güncellemeleri tekrar yükleyince sorun kalmadı. Şimdi de temizlik-bakım yönergesini bitiriyorum.

Açıkçası ben sorunu düzelttim, bilgisayarı kapatmayın yazan döngüde kapatınca açıldığını bildiğim için power tuşuna basılı tutarak kapattım. Sonra bilgisayarı açıp güncellemeleri tekrar yükleyince sorun kalmadı. Şimdi de temizlik-bakım yönergesini bitiriyorum.
o riski almak istemedim ya açılmaz veya sorun cıkma ihtimali var mı acaba? temizlik bakım olayı nedir

o riski almak istemedim ya açılmaz veya sorun cıkma ihtimali var mı acaba? temizlik bakım olayı nedir
Bakınız veremiyorum mobilden, bilgisayar temizleme ile yönergeyi bitiriyorum ki zaten bilgisayarı açıp tekrar güncellemede etkisi olmadı. Açıp tıkladım ve düzgünce yaptı.

Bakınız veremiyorum mobilden, bilgisayar temizleme ile yönergeyi bitiriyorum ki zaten bilgisayarı açıp tekrar güncellemede etkisi olmadı. Açıp tıkladım ve düzgünce yaptı.
anladım hocam sitede yeniyim zaten bu sorun başlığını açtığınızı görünce üye oldum pc hazır hale gelince yardımcı olur musunuz bir ara
07 versiyonu geldi sorun yine devam ediyor yüklenmiyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı