Windows 10 1903 Geç Boot Ediyor

İndexleme işlemi ilk formatta 1 haftaya kadar sürebilir. Fakat update olunca sisin dosyalarınızı da tekrar indexleyeceğinden daha uzun sürecektir. Önerim böyle bir şey yapmamak çünkü disk kullanımı hiçbir zaman %40 altına düşmüyor ve oyun yükleme ekranlarında aşırı derecede uzama oluyor. Fakat illa ki yapacaksanız diske sol tıklayın ve "Bu disktteki dosyaların dizin haline getirilmesine izin ver" seçeneğini iptal edin. (Windows dilim ingilizce olduğundan ayarın ismi tam öyle olamaybilir.)
Teşekkür ederim deneyeceğim. Birde format atmadan önce biosumun boot sekmesinde uefi kısmı vardı. Fakat şuan uefi göremiyorum. Windows boot manager ve harddisklerim var sadece. Fast boot vs. açık şekilde. Acaba sistemim uefi değil mi?

Teşekkür ederim deneyeceğim. Birde format atmadan önce biosumun boot sekmesinde uefi kısmı vardı. Fakat şuan uefi göremiyorum. Windows boot manager ve harddisklerim var sadece. Fast boot vs. açık şekilde. Acaba sistemim uefi değil mi?
Eğer açılırken bilgisayarının markasını gösteriyorsa büyük ihtimal UEFI bir sistemin var. Ayrıca dediğim gibi indexleme işleminin kapatılmasını kesinlikle önermiyorum.

Sadece bekle. Bios ayarlarının olduğu yeri gösterebilir misin?
IMG_20190629_134144.jpg

Diğer kısımların resimini atamıyorum maalesef dosya boyutu 4 MB'dan yüksekmiş.
410490

Şu yuvarlak gelene kadar çok bekliyor. Bunu nasıl hallederim? @Recep Baltaş @Teknik124
Güncel hala devam ediyor sorun.
1 haftayı geçti fakat hala düzelme yok hala çok yavaş açılıyor. @Recep Baltaş @Teknik124

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı