Windows 10 1903 Güncelleme Sonrası Kablosuz Ağa Bağlanamama Sorunu

LaraInHell

Hectopat
Bilgisayarım 1903 güncellemesi sonucu zaten daha geç açılmaya başladı. Üstelik bunun üstüne kablosuz ağa da bağlanamıyorum artık. Açıldıktan sadece 2-3 dakika sonra durduk yere bağlantı kopuyor. Wi-Fi açık gözüküyor ve bir daha hiç bağlanmıyor. Listede de hiçbir ağ yok. Aygıt Yöneticisi'nde hiçbir sorun yok gözüküyor bütün bağdaştırıcılar listelenmiş şekilde. Kablosuz ağ kartım son sürümünde zaten en son çıkan sürücüsü 2015'te çıkmış. Bluetooth'da kablosuz ağ kartıma entegre olduğu için o da çalışmıyor. 1809'a döneceğim fakat onda da ara sıra kopmalar oluyor. Ben ilk aldığımda bilgisayarım 8.1 idi bazen ona da dönsem mi diye düşünmüyorum değil. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızı Malwarebytes ya da güvenilir bir antivirüs programı ile virüs taraması yapar mısınız? Belki de bağlanamama sorunu virüsten kaynaklıdır. Çünkü benim de Wi-Fi bağlantım sürekli kesilip gidiyordu. Virüs taraması yaptıktan sonra bilgisayarımda 1 tane virüs bulundu. Virüsü sildim. Şu anda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Bilgisayarım 1903 güncellemesi sonucu zaten daha geç açılmaya başladı. Üstelik bunun üstüne kablosuz ağa da bağlanamıyorum artık. Açıldıktan sadece 2-3 dakika sonra durduk yere bağlantı kopuyor. Wi-Fi açık gözüküyor ve bir daha hiç bağlanmıyor. Listede de hiçbir ağ yok. Aygıt Yöneticisi'nde hiçbir sorun yok gözüküyor bütün bağdaştırıcılar listelenmiş şekilde. Kablosuz ağ kartım son sürümünde zaten en son çıkan sürücüsü 2015'te çıkmış. Bluetooth'da kablosuz ağ kartıma entegre olduğu için o da çalışmıyor. 1809'a döneceğim fakat onda da ara sıra kopmalar oluyor. Ben ilk aldığımda bilgisayarım 8.1 idi bazen ona da dönsem mi diye düşünmüyorum değil. Yardımlarınızı bekliyorum.
Driver ı tekrar yükleyip dene istersen. Bende de böyle bir sorun vardı driver yükleyince sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı