Windows 10 1903 Güncellemesi Sonrası FPS Düşmesi

Abi siz ne diye yüklüyorsunuz bu güncelleştirmeleri yani bir zorunluluk değil bir şey değil yani bundan 3 yıl önce yapabilecekleri şeyi güncelleştirme adı altında güya güncelleştirme yapıyorlarmış havası vermek için böyle şeyler yapıyorlar. Güncelleştirmeyi geri almanın yolu varsa bir bak geri kurmayı dene.
Söylediklerinize tüm platformlarda katılıyorum.

Abi siz ne diye yüklüyorsunuz bu güncelleştirmeleri yani bir zorunluluk değil bir şey değil yani bundan 3 yıl önce yapabilecekleri şeyi güncelleştirme adı altında güya güncelleştirme yapıyorlarmış havası vermek için böyle şeyler yapıyorlar. Güncelleştirmeyi geri almanın yolu varsa bir bak geri kurmayı dene.
Suç yükleyende değil bu sürümü kontrolsüz çıkaran windows da. Bundan sonraki bütün uygulamalar proğramlar bu sürücü üzerine çıkacak. Milletde normal olarak yeni sürüme geçiyor.

1903 temiz kurulum yaptım. Sorunla karşılaşmadım daha.

Gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemidir kendileri laf atanlar utanmalı...
XP'den sonra 7 En iyisiydi bence. Hatta bir ara 8.1'e geçtim ve pişman olup tekrardan 7'ye döndüm. Şuan 10 kullanıyorum, inan insan 7'yi ve XP'deki sadeliği, rahatlığı özlüyor.

Bu sorun bende de var zaten konu da açtım buraya çözüm bulamadım.BF3'te yarı yarıya düşüş var GPU kullanımı %40-50 arası.Yabancı bir sitede Nvdia çalışanı sorunu tespit etmek için program yükleyin oluşan log'u bize gönderin demiş koskaca nvidia !! 1809 veya 1803 indirip kurun düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı