Windows 10 1903 Güncellemesi Sonrası Sistem Yavaşladı

Jhonathan Bamba

Decapat
Merhaba benim çokta güçlü olmayan bir laptopum var. Güncelleme en az 1 aydır bekliyordu ve sanırım 1903 güncellemesi. Güncellemeden 1 gün önce NBA2K14 indirmiştim ve neredeyse sorunsuz oynuyordum. Nadiren kasıyordu ancak güncellemeden sonra girdiğimde oyunda geçirdiğim 1 dakikanın en az yarısı 5 FPS oynayarak geçmeye başladı. Dosya silme vs vs bir sürü şey yaptım ama hiçbir şey değişmedi. Aynı zamanda gereksiz dosyaları silerken eski Windows sürümleri de onlarla beraber silindi. Ne yapabilirim bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim çokta güçlü olmayan bir laptopum var. Güncelleme en az 1 aydır bekliyordu ve sanırım 1903 güncellemesi. Güncellemeden 1 gün önce NBA2K14 indirmiştim ve neredeyse sorunsuz oynuyordum. Nadiren kasıyordu ancak güncellemeden sonra girdiğimde oyunda geçirdiğim 1 dakikanın en az yarısı 5 FPS oynayarak geçmeye başladı. Dosya silme vs vs bir sürü şey yaptım ama hiçbir şey değişmedi. Aynı zamanda gereksiz dosyaları silerken eski Windows sürümleri de onlarla beraber silindi. Ne yapabilirim bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz?

1903 sürümü sıkıntılı.

1909 geldi zaten indirip test etmek gerek tabi ama yine aynı tas aynı hamam olacağı kesin.
Peki sonraki güncelleme ne zamana gelir tahmini? Ve silmiş olsam da indirerek falan eski sürümleri kullanmamın bir yolu var mı
Windows 10 1903 için sunulan hata ve performans düzelten güncelleştirmeleri yüklediniz mi?
Windows 10 - Güncelleştirme Geçmişi
Bu linkten ne yapmam gerek şimdi hiçbir şey anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı