Windows 10 1903 indirme linki

Windows 10 Pro için sürüm 1903 iso dosyası mevcut. Yabancı bir kaynaktan aldık ve kurduk oldukça stabil. Canlı yayında da inceledik.
Alt kısımdaki linkten indirebilirsiniz :)

Not: Insider sürümü değildir. Canlı yayın linkinden görebilirsiniz. Makalesinide hazırlayacağız.

Windows 10 PRO Sürüm 1903 İndirme

Canlı yayın linki
Insider 1903 sürümü ile Windows 10 1809 sürüm işletim sistemimi yükseltmek istediğimde uyumsuz donanım var diye bir hata veriyordu dolayısıyla yükleyemiyordum. Eğer haklı iseniz bu sürümde bu sorun çözülmüş olması gerekli doğru muyum? İndirip deneyeceğim hemen. Sağolun

Insider 1903 sürümü ile Windows 10 1809 sürüm işletim sistemimi yükseltmek istediğimde uyumsuz donanım var diye bir hata veriyordu dolayısıyla yükleyemiyordum. Eğer haklı iseniz bu sürümde bu sorun çözülmüş olması gerekli doğru muyum? İndirip deneyeceğim hemen. Sağolun

Bizler temiz kurulum yapmayı daha çok öneriyoruz.
Fakat dün bir arkadaş windows içinden dosyayı çalıştırdığında yükseltme yapamadı. Biostan belleği açtığında yükleme ekranına geldiğinde yükseltmeyi başardı.
Şahsen ben yükseltmeyi denemedim direk temiz kurulum yaptım.
Bu sayede arka planda güncelleme üstüne güncelleme ile windows boş yere şişmedi. Bu sürüm ile yeni bir kaç güvenlik güncellemelerini de aldım.

Dosya Ekleri

• güncelleme.jpg
    güncelleme.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 355
Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat dün bir arkadaş windows içinden dosyayı çalıştırdığında yükseltme yapamadı. Biostan belleği açtığında yükleme ekranına geldiğinde yükseltmeyi başardı. ,
Bu sayede arka planda güncelleme üstüne güncelleme ile windows boş yere şişmedi. bu sürüm ile yeni bir kaç güvenlik güncellemelerinide aldım.
Arkadaşınız Yükseltmeyi Windows üzerinden değil de Bilgisayar başlarken sizin verdiğiniz ISO ile hazırladığı USB yi bilgisayardan BOOT olarak ayarlayıp oradan Yükseltme yapabildi yani. Doğru mu anladım? Sanki ben Yükseltme sadece önce Windows üzerinden başlatılırsa yapılabiliyordu diye hatırlıyorum. Şuan indirmeye başlayıp deneyeceğim. Temiz kurulum yapma şansım yok çünkü o şekilde en az 1 haftada önceki haline getiremem sistemi. O kadar dolu ve ince ayar var. Bir de sizin verdiğinizle deneyelim bakalım. Umarım olur. Sonucu buraya yazarım. Tekrar sağ olun.
Fakat dün bir arkadaş windows içinden dosyayı çalıştırdığında yükseltme yapamadı. Biostan belleği açtığında yükleme ekranına geldiğinde yükseltmeyi başardı. ,
Bu sayede arka planda güncelleme üstüne güncelleme ile windows boş yere şişmedi. bu sürüm ile yeni bir kaç güvenlik güncellemelerinide aldım.
Malesef aynı sorun var. Windows üzerinden yükseltmeye çalışınca aşağıdaki resimdeki gibi hata veriyor. Yok bu şeklide değil de windows başlarken usb üzerinden başlattığımda ve yülset deyince de "Yükseltme seçeneği için Windows üzerinden kurun"
Malesef aynı sorun var. Windows üzerinden yükseltmeye çalışınca aşağıdaki resimdeki gibi hata veriyor. Yok bu şeklide değil de windows başlarken usb üzerinden başlattığımda ve yülset deyince de "Yükseltme seçeneği için Windows üzerinden kurun" diyor ve sadece kapat seçeneği çıkıyor. Anlaşılan beklemekten başka çaremiz yok.

Dosya Ekleri

• Windows 10 Kurulumu 12.04.2019 20_18_47.png
    Windows 10 Kurulumu 12.04.2019 20_18_47.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 300
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro için sürüm 1903 iso dosyası mevcut. Yabancı bir kaynaktan aldık ve kurduk oldukça stabil. Canlı yayında da inceledik.
Alt kısımdaki linkten indirebilirsiniz :)

Not: Insider sürümü değildir. Canlı yayın linkinden görebilirsiniz. Makalesinide hazırlayacağız.

Windows 10 PRO Sürüm 1903 İndirme

Canlı yayın linki

Canlı yayınını 5 dakika izledim kapadım, diğer kısımları ilerleterek baktımda 1903 versiyonu inceledik diyorsun da boş muhabbet yapmışsın sadece neresinde hangi dakikasında inceleme var söylersen bizde görelim incelemeyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı