Windows 10 1903 Ses Aygıtları Ayarı Kayboldu

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bugün Windows 10 1903 Güncellemesini yaptım yaptıktan sonra sağ alttan gidilen ses aygıtları yöneticisine ulaşmıyorum yani ortadan kalktı. Eskiden Realtek HD Audio uygulamasını açabiliyordum fakat şu an açamıyorum, silip tekrar kurmayı denedim fakat herhangi bir şey değişmedi, bu sebepten dolayı mikrofonumdan düzgün bir ses alamıyorum, Realtek kurulu olmadığı zamanda aynı sorunu yaşamıştım fakat kurduktan sonra bu problem ortadan kalkmıştı fakat şu an herhangi bir sürücüye ulaşamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses simgesine sağ tıklayıp ses ayarlarını açın. Daha sonra sağ üst tarafta ses denetim masası var. Oradan ulaşabilirsiniz.

Ses simgesine sağ tıklayıp ses ayarlarını açın. Daha sonra sağ üst tarafta ses denetim masası var. Oradan ulaşabilirsiniz.
Bir şekilde bu sorunu hallettim fakat kendi anakartıma uygun Realtek HD Auido'yu yükledikten sonra sesler çok bozuldu, bu durum sadece oyunda oldu oyunlarda yön kavramı tamamen kayboldu önümdeki ateş adam sanki sağımdan ateş ediyormuş gibi hissettiriyordu o yüzden güncellemeyi geri aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı