Windows 10 1903 yükleme ekranında donuyor

Lacy

Centipat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknolojileri Teknisyeni
1 Hafta önceye kadar SanDisk SSD Plus 240 GB harddisk aldım. HDD'yi söküp yerine SSD'yi HDD'yi ise DVD ROM portuna bağladım. Windows 10 temiz kurulum gerçekleştirdim fakat 1903 güncellemesi yapamadım. Güncellemeleri indiriyorum yeniden başlatıyorum kapanırken yüklüyor fakat bilgisayar yeniden başladıktan sonra Windows yükleme ekranında donuyor. Düğmeye basıp kapatmak zorunda kalıyorum yeniden açıyorum güncellemeler yüklenmiyor. SSD'nin Firmware güncellemeleri son sürüm SSD'nin çalışmasında problem yok gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddiske kurarken böyle bir sorun oluyor mu?
Güncel olmayan Windows 10 yüklerken sıkıntı olmuyor ama 1903 ve 1809 çakılı Windows 10 yükleyince Windows ekranında donuyor. Harddiski bölme yükleme alanı gelmiyor kutucukta kalıyor öyle.
Yardım edebilecek başka kimse yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak BIOS güncellemesi varsa yapın. Bilmiyorsanız anakatınızı belirtin. Ayrıca sosyalden 1909 indirip dener misin?
BIOS güncellemesinide yaptım ama olmadı indirip deniyorum hemen.
İndirip usb içine boot ettikten sonra kurulumu başlattım windows ekranında aynı şekilde donuyor yükleme ve disk bölme ekranı gelmiyor
Yardım edebilecek kimse yok mu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı