Windows 10 1909 güncelleştirmesi gözükmüyor

Güncelleme yardımcısı ile kurulum yaptığında sana geri dönüş imkanının olduğunu orada belirtiyor zaten. Tam olarak nasıl geri dönülüyor bilmiyorum ama eminim kolaydır. @karayel34
Anladım, denemem lazım sanırım. Dediğiniz gibi kolaydır umarım. Teşekkür ederim.

Güncelleme yardımcısı ile sürümü yükseltebilirsiniz. Ama tavsiyem büyük boyutlu bir güncelleme olduğu için sıfır kurulum ile sürüm yükseltmesi yapınız. Hata seviyesi sıfıra inecektir.

Güncelleme yardımcısı ile sürümü yükseltebilirsiniz. Ama tavsiyem büyük boyutlu bir güncelleme olduğu için sıfır kurulum ile sürüm yükseltmesi yapınız. Hata seviyesi sıfıra inecektir.
Temiz kurulum yapmam daha mantıklı, bende farkındayım. Ama seneler önce USB ile Windows'dan indirip denemiştim, bir türlü beceremedim
Tekrar aynı hatayı yaşarsam, yardım edecek kimse yok, yakın çevremde.
Hata seviyesi dediğim: 1909 güncellemesini yükleyelerin yaşadığı mavi ekran hatalarını kastedmiştim. Belki yardım edecek birisini bulursam, dediğiniz gibi yaparım. Sadece C diskine atılacak, ayrıca kullandığım sistemde eski. O yüzden hata yapma şansım yok yani. Yine de teşekkür ederim.

Technopat forumunda USB ile format atmak hakkında bir sürü konu var. Örneğin UEFI Windows 10 Kurulum USB’si Hazırlama konusunu okuyabilirsiniz. Az çok öğrendikten sonra bence USB ile format atmalısınız. Denemekten korkmayın. Herhangi bir sıkıntı çıkar isede biz halen buradayız. Bir konu oluştur hemen yetişiriz.

Forumda ki konuları biliyorum. Sizin söylediğiniz konudan zaten yapmıştım, seneler önce. Denemekten korkuyorum Nedeni: makine eski. Diyelim Windows'dan indirdim. Rufus ile yazdırdım. Ayrıma işlemini yaptım. Sadece C sürücüsünün sildim. Sonra hata verdi diyelim. Sıkıntı çıktığı zaman, konu açsam bile yapabileceğimi düşünmüyorum.
İyi niyetinizin farkındayım, size teşekkür ediyorum. Keşke yakın çevremde olsaydınız, makinemin eski olduğunu görürdünüz. Bende bu işlemi yapacak deneyimli birinin yanımda olduğunu düşündüğüm zaman, kafam rahat olurdu. Neyse sağlık olsun. Böyle kullanmaya devam ederim.

@Silinen üye Tekrar merhaba. Konumun başlığında ki yazdığım sorun şuan tersine döndü 1909 güncellmesi Update sayfamda şuan gözüküyor. İsteğe bağlı 1909 güncellemesi.
Şuan sorumu değiştiriyorum
Sorum şu: Bu büyük güncellemeyi, update ile yaparsam ve sonrasında sorunlar yaşarsam, şuan kullandığım 1903 sürümüne dönmem için ne yapmam lazım? Denetim masasında ki yüklü güncelleştirmelerden, en son yüklenen isteğe bağlı 1909 güncelleştirmesini kaldırmam mı gerekir?
Şuan 1909 güncellemesini kurmadım. Sonradan sorun yaşarsam diye, önlemi mi alma açısından soruyorum
Başka bir konuda birisi, bu büyük günecllemeyi update yoluyla yaptığı için sorun yaşamış. En mantıklısı temiz kurulum ile yapmak farkındayım. Ama bunu yapamayacağımı belirtmiştim. Sizce ne yapmam lazım? 1903 ile yola devam mı edeyim?

Son düzenleme:
Microsoft'un Sitesinden Windows 10 Sürüm 1909 ISO Dosyası İndirme - Technopat Sosyal buradan anlattığım şekilde Windows 1909 ISO dosyasını indirip temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Kardeşim bende aynı problemle uğraşıyorum bende 2004 yazıyor ve güncelleme yaptığımda güncel diyor 1909U yükleyemiyorum o dediğin video direk forman sanırım ben Windows'u C'ye kurdum diğer her şeyi D'ye attım sadece C'ye atsam sorun düzelir mi ve D etkilenmez değil mi yedekleyemiyorum cünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…