Windows 10 1909 Mavi Ekran Hatası

Dediğinizi yaptım ekran kartına taktım. Şimdi sabah yazdıklarınızı yapacaktım ancak bilgisayara harici HDD'ler takılı iken Boot etmiyor bilgisayar ve American Megatrends altında bir şeyler yazıyor en altta da GPT header corruption has been detected... Yazıyor. Harici HDD'leri çıkarıp bilgisayarı açınca normal başlıyor.
Bu BIOS Update'ten sonra olmaya başladı.
BIOS updaten sonra ikinci açışım bilgisayarı ilkinde HDD'ler takılı değildi.

Not: Sorunu çözdüm BIOS'u 1302'ye Update eden herkeste olmuş bu sorun. BIOS'ta Boot>Boot Configuration>GPT Recovery Policy seçeneğini Auto Recovery yapınca sorunsuz açılıyor.

Not: Sorunu çözdüm biosu 1302 ye update eden herkeste olmuş bu sorun. Bios ta Boot>Boot Configuration>GPT Recovery Policy seçeneğini Auto Recovery yapınca sorunsuz açılıyor.
Bir önceki sayfada o yüzden default yaptın mı diye sorduk zaten. Yapmadığın için diskleri doğru tanımıyordu tablolarını.

Sadece Windows Defender
Yeniden Kaldırıp yükledim hala açılmıyor, acaba bir şey ya da bir virüs bloke mi ediyor ?
Not: MBAM Chameleon diye bir şey buldum onu deniyorum "Malwarebytes Chameleon enables you to install and run Malwarebytes cybersecurity even when malicious programs actively try to block its activation on an infected system."

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı