Windows 10 1909 ve 2004 sürümleri FPS düşmesi

Şarja iken kasma gidiyor mu? Ve FPS düşüklüğü oyunlar haricinde de gerçekleşiyor mu? Gerçekleşmiyorsa dahili grafik kartı ile açılıyor olabilir oyunlar.

Zaten sorun orada sanırım. Şarjdayken kasıyor. Çok ilginç gerçekte pilde kasması gerekirdi ama pilde FPS düşmesi olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye herşeyi sistemde arıyorsunuz arkadaş 1903 sürümünde sorun yokken 1909 ve 2004'te var diyor. Benimde 1 hafta öncesine kadar oyunları sorunsuz oynatan sistemim 3-4 gün önce çıkan KB4541335 güncellemesiyle pert oldu. Bu ilk defada olmuyor. Çözümse yeni bir güncelleme beklemek :)

Son düzenleme:
Niye her şeyi sistemde arıyorsunuz arkadaş 1903 sürümünde sorun yokken 1909 ve 2004'te var diyor. Benimde 1 hafta öncesine kadar oyunları sorunsuz oynatan sistemim 3-4 gün önce çıkan KB4541335 güncellemesiyle pert oldu. Bu ilk defada olmuyor. Çözümse yeni bir güncelleme beklemek :)
Aynen Windows son çıkan sürümleri beceremiyor. En iyisi bence 1803.

Ben Technopat'ın 2004 sürüm kurulumundan yaptım. Gerçekte Windows Update Nisan'da geliyor.
Denetim masası donanım ve ses güç seçenekleri buradan güç planı oluşturun ve ayarlayın büyük ihtimal şarjda iken maksimum pil ömrü pilde iken maksimum performans olarak ayarlanmıştır.

Niye herşeyi sistemde arıyorsunuz arkadaş 1903 sürümünde sorun yokken 1909 ve 2004'te var diyor. Benimde 1 hafta öncesine kadar oyunları sorunsuz oynatan sistemim 3-4 gün önce çıkan KB4541335 güncellemesiyle pert oldu. Bu ilk defada olmuyor. Çözümse yeni bir güncelleme beklemek :)
Sorun Windows ile ilgili olsaydı emin ol daha çok konu açılırdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı