Windows 10 1909'a güncellemeli miyim?

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Bilgisayarıma 1903 versiyon format attım. Forumda genel olarak hep eski yorumlar durduğu için bunu sorma gereği duydum. 1909'a güncellemeli miyim sizce?
Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini belirtirsen daha iyi olur, güçlü bir sistemse yükseltmek daha iyi olur.
Windows 10 Pro
NVIDIA GeForce 940M , with 2GB VRAM
1TB 5400RPM SSH
Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz, 2400 MHz
8GB DDR3 SDRAM 1600Mhz
Güncellemeleri çıkar çıkmaz yükleme taraftarı değilim. Bu sürüm çıkalı da çok oldu. Herhangi bir sorununu görmedim ben.
Başlarda 1909 sürümünden çok memnumdum, sonradan yapılan güncellemeler performansı olumsuz etkiledi. Nisan ayında gelecek güncellemeyi bekliyorum, biraz düzelirse devam, düzelmez ise 1903'e döneceğim ben.

Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Güncelledim bakalım sonuçlar neler olacak göreceğiz.

Eğer HDD ise Windows 10’u kullanmanızı pek tavsiye etmem, SSHD veya SSD ise yeni sürüme güncelleyin hatta 2004’e güncellemek mümkün ona güncelleyin.
En kısa sürede bir samsung 500gb ssd'e geçeceğim. Cidden zaten realloceted gibi sorunlar ortaya çıkmaya başladı arıyorum bir şeyler şu sıralar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı