Windows 10 20H2'ye güncellemeli miyim?

• Konuyu başlatan dewn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 741
İsterseniz güncelleyin, şahsen ben risk almak istemedim.
20H2 sürümü daha önce çıktı. Sizin attığınız mart güncellemesi daha yeni geldi.

Neden güncellemeyesin ki? Sistem gayet iyi sistemle ilgili bir sorun yok. Şahsen her zaman en güncel sürümü kullanırım. Adı üstünde güncel. Neden eskisini kullanayım ki?
Birçok insan mavi ekran yiyormuş o yüzden
sanırım güncellemiyeceğim şanssız biri olduğum için büyük ihtimal oyun oynarken, video izlerken mavi ekran yiyip dururum ve geri yüklemekle uğraşırım cevaplar için teşekkürler.

Fotoğraf stüdyomuzda baskı aldığımız bilgisayarda sorun yaşadık güncelleştirme yüzünden, çok saçma bi şekilde vesikalık basarken herhangi birşeye sağ tıklayıp yazdır dediğimizde yazıcı bozukmuş gibi kağıdın ortasına görsel vermiyor. Fakat Canon Easy Print üzerinden çok rahat çıktı veriyor. Yazıcıyı başka bir laptopta denediğimizde sorun yok. Yapmanızı önermiyorum, mavi ekran sorunu yaşama ihtimali çok yüksek, yakında düzeltilir diye umut ediyorum.
Evdeki render, oyun için kullandığım bilgisayarda herhangi bir yazıcı bağlı değil. Güncelleştirme yaptım bilgisayarıma herhangi bir yazıcı bağlı olmadığı için büyük ihtimalle o yüzden mavi ekran hatası almıyorum. Eğer yazıcınız varsa önermiyorum yapmanızı. İyi forumlar.

2004 kullanıyordum, 20H2'ye temiz kurulum yolu ile geçtim ve sistemim hızlandı. Mavi ekran yemedim yıllardır zaten, önerimdir.
1615640022075.png

21H2 furyasına sırada seni de beklerim. :D

Eki Görüntüle 920173
21H2 furyasına sırada seni de beklerim. :D
Yok hocam, Insider sürümlere bir daha geçmeyi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı