Çözüldü Windows 10 2004, 2019 olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Merhaba ben Windows 10 2004'e yükselttim ama 2019 gözüküyor, anlamadım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    329,4 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    610,7 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CMD kastınız ne anlamadım. Korsan etkinleştirmeden bahsediyorsan bağlantıda baya detay var.
Orijinal ve etkinleştirilmemiş arasında baya fark var.

İlk olarak çoğu ayarı değiştiremiyorsunuz. Ayrıca Microsoft için kobay faresinden bir farkınız kalmıyor. Microsoft veri toplama ayarlarını etkinleştirmediğiniz için kapatamıyorsunuz. Yani Microsoft sunucuların yükleme yaparken disk ve yükleme(ağ) kullanımı artıyor.
@26318 siz Windows Update ile değil de web sayfasındaki araç ile yükseltme yaptınız sanırım.

bunu bir hata olarak görmeyin, düzeltilmesi gereken bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Temiz kurulum ile 2004 yüklediğinizde, sizde de 2020 yazacaktır.​

Hocam yani ben bütün 2004 kullanıcılarıyla aynı güncellemeleri alacak mıyım?

CMD kastınız ne anlamadım. Korsan etkinleştirmeden bahsediyorsan bağlantıda baya detay var.
Orijinal ve etkinleştirilmemiş arasında baya fark var.

İlk olarak çoğu ayarı değiştiremiyorsunuz. Ayrıca Microsoft için kobay faresinden bir farkınız kalmıyor. Microsoft veri toplama ayarlarını etkinleştirmediğiniz için kapatamıyorsunuz. Yani Microsoft sunucuların yükleme yaparken disk ve yükleme(ağ) kullanımı artıyor.

Çözüm
Hoca.

CMD kastınız ne anlamadım. Korsan etkinleştirmeden bahsediyorsan bağlantı da bayağı detay var.
Orijinal ve etkinleştirilmemiş arasında bayağı fark var.

Hocam bana şunu net olark söyler misiniz ben orijinal Windows'u direk ürün değiştir deyip girdiğimde Windows orijinal olacak ve bir sorun çıkmıycak değil mi format atmama gerek yok değil mi hocam?

Bu konuda net bir bilgim yok. Aşağıdaki konulara göz atmanı öneririm.

Geri
Yukarı