Çözüldü Windows 10 2004 güncelleme sonrası PUBG açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunlarınız SteamApps klasöründe ise geriye kalan dosyalarda nasıl 700 GB alan oluyor anlayamıyorum.

Rapor paylaşmanız gerek. Şu haliyle sorunuzda hiçbir bilgi yok.

Avg antivirüs kaynaklı bir durum varmış. Antivirüs programı kapatılınca oyun açıldı.
Öyle bir dosya silmenizi istemedim. Bir daha okuyun bence.
O ikisi hariç hepsini sil diyorsunuz ve Steam klasöründe bu ikisi dışında kalanları silmek istersem 698 GB veri sileceğim. Eğer onları silersem sonra Steam nasıl çalışacak?
BroCrashReporter var onu size göndersem olur mu?

Son düzenleme:
  • Steam.exe ve SteamApps klasörü hariç her şeyi sil.
  • Steam.exe'yi yönetici olarak çalıştır.

Windows10 2004 sürümü kurulu. Driver'lar ve Windows güncellemeleri yüklü ama PUBG açılırken hiçbir şey olmuyor. Tekrar hiç başlat dememişim gibi oluyor. Bu hatanın başka bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ikisi hariç hepsini sil diyorsunuz ve Steam klasöründe bu ikisi dışında kalanları silmek istersem 698 GB veri sileceğim. Eğer onları silersem sonra Steam nasıl çalışacak?
BroCrashReporter var onu size göndersem olur mu?
Oyunlarınız SteamApps klasöründe ise geriye kalan dosyalarda nasıl 700 GB alan oluyor anlayamıyorum.
Windows10 2004 sürümü kurulu. Driver'lar ve Windows güncellemeleri yüklü ama PUBG açılırken hiçbir şey olmuyor. Tekrar hiç başlat dememişim gibi oluyor. Bu hatanın başka bir çözümü var mıdır?

Avg antivirüs kaynaklı bir durum varmış. Antivirüs programı kapatılınca oyun açıldı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı