Windows 10 2004 güncellemesi başarısız oluyor

Selçuk Sercan

Kilopat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunumla ilgili güncel ve işe yarar bir konu bulamadığımdan bu konuyu açıyorum.

Windows Update kısmından 2004 sürümüne güncellediğimde %94'te 10 dakika bekledikten sonra güncelleme başarılı oluyor.

Ancak bilgisayar güncelleştirmeyi kurmak için yeniden başladığında "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor." Yazısı çıkıp Windows'um eski haline dönüyor.

Güncelleme yardımcısı ve flash bellekten yükseltmeyi denediğimde de aynı yazı karşıma çıkıyor.

Temiz kurulum yapmak istemiyorum çünkü hem Windows'um kararlı çalışıyor ve düzenimi bozmak istemiyorum.

Kurulum için yeterli büyüklükte boş alan olmayabilir(?) Windows, sürüm güncellemeleri için minimum 5 Gb alan istiyordu sanırım ama emin değilim...

Kurulum için yeterli büyüklükte boş alan olmayabilir(?) Windows, sürüm güncellemeleri için minimum 5 Gb alan istiyordu sanırım ama emin değilim...

62GB depolama alanım bulunmakta.
2004 geçmemenizi öneririm sorunlu bir sürüm. Microsoft bile kabul etti sorunlu olduğunu.

Windows Update kısmında bu güncellemeyi gizleyebiliyor muyuz?

Disk Temizleme aracı ile Windows Update dosyalarını temizleyerek güncellemeleri yeniden kontrol etmeyi deneyin bir de. Windows Tool ile indirilemeyen Windows ISO dosyalarının indirilmesinde vs. işe yarıyordu.

Disk Temizleme aracı ile dosyaları temizledikten sonra tekrar denediğimde ise yine "Yüklemeniz kurtarılmaya çalışılıyor" ve "Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor." yazısı çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı