Windows 10 2004 güncellemesi gelmedi ancak farklı bir güncelleme geldi (KB4560960)

Bana Windows 10 2004 güncellemesi gelmedi ancak Windows 4 saat önce farklı bir güncelleme yayınladı.
Neden, böyle olmuş olabilir? Buyurun bu da güncelleme ile ilgili ayrıntılı bilgi içeren link; https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4560960/windows-10-update-kb4560960

Ben 2004'e geçtim tekrar 1909 temiz kurulum yapacağım. Size gelmemesi iyi. Corona yüzünden bu güncellemeleri değil de güvenlik güncelemelerini ön plana atmışlar.

2004 için güncelleme yapmayı denediğimde %92'de takıldığını fark ettim ve henüz çok yaygın bir problem olmadığı için çözüme ulaşamadım. Bu mesajlardan sonra da uzun bir süre güncellemeye kalkışmam herhalde.

Şimdi Update'e baktım ve bana da aynı güncelleme geldi. Bence çok kafanıza takmayın nasıl olsa ileride sorunlardan arınmış bir şekilde (en azından daha az sorunla) gelecektir.

Ben rufus ile yükselttim,kullanıyorum bir sorun ile karşılaşmadım,hatta ekran kartı ile ilgili yazılımsal bir sorunuda çözdü, yaşanan sorunlar nedir bu sürümde?

Yeni konular

Geri
Yukarı