Windows 10 2004 güncellemesi sorunlu mu?

Yerine göre. Sende olur, onda olmaz. Bende olur şunda olmaz gibi. Herkeste farklı farklı sorun çıkar.
Aynen haklısın. Bazısın da temiz kurulumda bazısında update ile sorun çıkar.
İmzamda yazıyor 😂 Neyse şuanlık sorun yok gibi, sadece tek sorunum ALT + TAB hızım biraz yüksek, 1909'da böyle bir şey yoktu. 1660Super +R5 2600X + 8x2 RAM + 512 GB M2 SSD, 1 TB HDD. CS:GO M2 Kurulu.
İmza ile konuyu konuşmak yasak herhalde. Çünkü imza her zaman değişebilir. Anlatamadım herhalde imza ile referans edinmek yasak.

Aynen haklısın. Bazısın da temiz kurulumda bazısında update ile sorun çıkar.

İmza ile konuyu konuşmak yasak herhalde. Çünkü imza her zaman değişebilir. Anlatamadım herhalde imza ile referans edinmek yasak.
Dostum biliyorum imza belirtmek yasak, imzamda olduğumu söyledim ve cümlemin sonuna sistemimi yazdım, görünmüyor herhalde 😂😂🤣

Genel bir sorun aslında bu. Güncellemeyi baştan yayınlayıp, sonra ufak yamalama yöntemiyle düzene sokuyorlar. Bin farklı donanım, milyon konfigürasyona uyarlamak zaman alıyor elbet. Sizinle hemen hemen aynı sisteme sahibiz ben sorun yaşamadım, siz yaşamışsınız. Bir süreliğine 1909'a geri dönün derim.

Genel bir sorun aslında bu. Güncellemeyi baştan yayınlayıp, sonra ufak yamalama yöntemiyle düzene sokuyorlar. Bin farklı donanım, milyon konfigürasyona uyarlamak zaman alıyor elbet. Sizinle hemen hemen aynı sisteme sahibiz ben sorun yaşamadım, siz yaşamışsınız. Bir süreliğine 1909'a geri dönün derim.
Şuanlık bir sorun yok gibi, sadece her zamanki gibi CS'ye ilk girdiğim zaman hafif milisaniyelik takılma oluyor, 2 - 3 round sonra düzeliyor. Var değeri sadece ölüm maçında yüksek oluyor, yoldaş'ta sorun yok. Rekabetçi girmiyorum zaten.

Şuanlık bir sorun yok gibi, sadece her zamanki gibi CS'ye ilk girdiğim zaman hafif milisaniyelik takılma oluyor, 2 - 3 round sonra düzeliyor. Var değeri sadece ölüm maçında yüksek oluyor, yoldaş'ta sorun yok. Rekabetçi girmiyorum zaten.

Oyundan kaynaklı da olabiliyor. O kadar geliştirme güncellemesi geldi ama oyunun kendisiyle, motoruyla alakalı büyük bir güncelleme almadı. O yüzden çok demode kalmaya başladı artık. Windows'un suçu olmayabilir. :D

Tabiki de sorunlu kardeşim. Hatta forumda bununla ilgili konu açtım Recep Baltaş dahil çok kişiden linç yedim. 1909 veya eskilerine geçmeni öneririm çünkü bendede aynı performans sorunları oldu şimdi 1909'a geçtim.
Sorunlu değil şuan kullanmaktayım. Bir HDD üzerine kurdum. W10 PRO 2004 versiyonunu önceki versiyona göre performans arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı