Windows 10 2004 güncellemesini kaldırma

Auslogics disk defrag ile bir denetleyin o daha iyi defrag yapar gibi çünkü kullandığımda çok stabildi deneyimlerime göre.
Hocam ultradefrag 15dk gibi bir sürede bitirdi. Çok övülen smart defrag ile yaptım o da 2 saat kadar sürdü. %16 gösteriyordu %8lere kadar düşürdü. Maç var diye resetlemedim beinconnectten izliyorum. Maç sonu reset atıcam bakıcam. O zaman etiketleyerek kesin sonucu yazarım. Şu zamana kadar olan yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Hocam ultradefrag 15dk gibi bir sürede bitirdi. Çok övülen Smart defrag ile yaptım o da 2 saat kadar sürdü. %16 gösteriyordu %8'lere kadar düşürdü. Maç var diye resetlemedim beinconnectten izliyorum. Maç sonu reset atacağım bakacağım. O zaman etiketleyerek kesin sonucu yazarım. Şu zamana kadar olan yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sonuçları bekliyorum IObit yazılımlarını pek tavsiye etmem ama neyse görelim bakalım :D.
Hocam ultradefrag 15dk gibi bir sürede bitirdi. Çok övülen Smart defrag ile yaptım o da 2 saat kadar sürdü. %16 gösteriyordu %8'lere kadar düşürdü. Maç var diye resetlemedim beinconnectten izliyorum. Maç sonu reset atacağım bakacağım. O zaman etiketleyerek kesin sonucu yazarım. Şu zamana kadar olan yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Son durum nedir?

Son düzenleme:
Sonuçları bekliyorum IObit yazılımlarını pek tavsiye etmem ama neyse görelim bakalım :D.

Son durum nedir?
Disk kendine geldi. Bugün kasa temizliğini de yaptım ekstradan. Ek olarak m2 nvme ssd siparişi vereceğim. Yedek kasa diye göz yumdum ama 380tl civarı bir masraf yapacağım öyle görünüyor ki daha buradayım. Teşekkürler tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı