Windows 10 2004 güncelleştirmesi yapılmalı mı?

Mantıklı aslında, sizlerin de fikirlerini işte bu yüzden almak istedim. Sürücü güncelleştirmesi olsa ha neyse yüklerim, beğenmezsem kaldırıp eskisine dönerim ama konu işletim sistemi olunca geri dönmesi ve sürücüleri vesaire ayarlamak uzun zaman alıyor.

Ben şahsen bir sure bekleyeceğim 1909'da şu an duzgun calisiyor zaten. Daha sonrasinda temiz kurulum ile 2004'e gecmeyi planliyorum.

Bu korkuttu beni. Aynı problemi yaşayan var mı?
2 bilgisayarıma da birine temiz kurulum birini yükseltme ile geçtim hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta ve hatta gariptir eskiden HDD'ye kuruluyken animasyonlarda sıkıntı çeken bilgisayar şuanda sıkıntısız ve akıcı oldu.

Öyle aman aman bir gereklilik olduğunu düşünmüyorum. En azından yüksek sistemlerde. Oturunca geçeceğim. Disk kullanımı ve aramayla alakalı bilgisayarında yavaşlık hisseden düşük sistemli kişiler değerlendirmeli. Ama bana şuan hiç bir gerekliliği yok gibi bir şey. Takipteyim.

Ben uzun bir süre yüklemeyi düşünmüyorum belki bir sonraki güncelleştirme geldiği zaman yüklerim sebebi ise insider olmasam bile gönderdiği sürümler çok sorunlu oluyor iyi bir test yapılması şart.

Guncelleme bitti, yeniden basladi ama 10 dakikadir boyle. Sabahlatacak beni sanirim.

IMG_20200611_011233.jpg

Simdi yeniden basladi bir anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı