Windows 10 2004 ne zaman çıkacak?

• Konuyu başlatan Silinen üye 304182
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 952
S

Silinen üye 304182

Ziyaretçi
Windows 10 2004 sürümü ne zaman herkese açık olacak ve en güncel sürümü herkese açıldığında Windows 10 indirme asistanından indirirsem en güncel sürümünü indirir mi?

Bir şey soracağım ben güncellemeyi yaptım fakat Intel ekran kartı falan silindi bir de ses sürücüsü tüm sürücüleri baştanmı yüklemem gerekiyor dosyalarım olduğu gibi duruyor ama

Bana geldi.

Dosya Ekleri

• qweqweq.PNG
    qweqweq.PNG
    146,6 KB · Görüntüleme: 27
Sıfırdan atmak istiyordum yenisi çıkınca, kaç ay önce Recep Bey'in yayınladığı 2004 sürümüne yükselttim, cihaz ilk gün ki gibi hızlı. Bir yavaşlama veya hata olsa da atsam diyorum o da yok :)

Sıfırdan atmak istiyordum yenisi çıkınca, kaç ay önce Recep Bey'in yayınladığı 2004 sürümüne yükselttim, cihaz ilk gün ki gibi hızlı. Bir yavaşlama veya hata olsa da atsam diyorum o da yok :)
Dostum bende temiz kurulumla 2004 atmak istiyorum ama sanki 1909 la arasında pek bir fark yok gibi kronik sıkıntılar yoksa geçebilirim. Oyunlarda herhangi bir fps düşüşü yaşadınız mı? cevaplarsan memnun olurum.

Dostum bende temiz kurulumla 2004 atmak istiyorum ama sanki 1909 la arasında pek bir fark yok gibi kronik sıkıntılar yoksa geçebilirim. Oyunlarda herhangi bir fps düşüşü yaşadınız mı? cevaplarsan memnun olurum.

Bir sorun yaşamadım ve oyunlarda FPS artışı grafik kart sürücüden sürücüye değişiyor. Bir de sürücüleri de güncel olmasını ve önerilen sürücüleri kurmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı