Windows 10 sürüm 2004 indir ve yükle gitti 1909 indir ve yükle geldi

AhmetKRL

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar bügün bilgisayarıma temiz ön yükleme yaptım. Temiz ön yükleme yapmadan önce: Ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik kısmında Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi gözüküyor idi. Windows Defender ile bir sorunum var onu da paylaştım birkaç yere, bakınca temiz ön yükleme yapın gibi bilgiler gördüm temiz ön yükleme yapınca bu seferde sürüm 2004 kalktı 1909 geldi. Bunu düzeltebilir miyiz, düzeltilebilir mi? Bugün sürümümü güncellemeyi düşünüyor idim 2004'e burayada yazacaktım, Windows ayarlardan yapan arkadaslar varsa bilgisayarınız sıfırlanıyor mu 2004 yapınca diye soru soracaktım o sırada bu olayı fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1909 iso ile kurulum yapmışsındır. Sorun yoksa bekle derim 2004 H2 sürümü resmi çıkış yapınca onu indirir kurarsın.
Güncelleştirmeleri kontrol edebilir misin? Windows, sıfırlanınca önceki sürüme dönmesi normal bir durum.
Değil. 1909 ISO ile temiz kurulum yapmış arkadaş.

Merhabalar bügün bilgisayarıma temiz ön yükleme yaptım. Temiz ön yükleme yapmadan önce: Ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik kısmında Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi gözüküyor idi. Windows Defender ile bir sorunum var onu da paylaştım birkaç yere, bakınca temiz ön yükleme yapın gibi bilgiler gördüm temiz ön yükleme yapınca bu seferde sürüm 2004 kalktı 1909 geldi. Bunu düzeltebilir miyiz, düzeltilebilir mi? Bugün sürümümü güncellemeyi düşünüyor idim 2004'e burayada yazacaktım, Windows ayarlardan yapan arkadaslar varsa bilgisayarınız sıfırlanıyor mu 2004 yapınca diye soru soracaktım o sırada bu olayı fark ettim.
O USB'deki kurulum dosyası 1909 olmuş olabilir mi? Veya imaj dosyası falan kullandınız mı?

bilgisiyarım w10 idi zaten başlığa yanlış yazmışım kusura bakmayın hatta ben başlık bile yazmadıydım
. şimdi aklıma geldi bu windows defender problemimden kurtulmak icin powershelle:
dism.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
böyle bir kod yaptım bu yapmış olabilirmi ? windows sürümüm 1903 bu arada

bilgisiyarım w10 idi zaten. şimdi aklıma geldi bu windows defender problemimden kurtulmak icin powershelle:
dism.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
böyle bir kod yaptım bu yapmış olabilirmi ? windows sürümüm 1903 bu arada
Hayır. USB ile format atmışsın. USB eski bir tarihte hazırlanmıştır

Hayır. USB ile format atmışsın. USB eski bir tarihte hazırlanmıştır
sıfırlamadım pcmi başlık kendi kendine öyle yazmış ben başlık yazmadıydım
İşi daha net açıklıyım w10 1903 sürümünü kullanıyor idim ayarlara gelince 2004 sürümünü indir ve yükle diyordu windows defender problemim vardı bu problemden kurtulmak için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki 1 ve 3 üncü işlemleri yaptım ayarlara gelince ise bu sefer 2004 gidip 1909 sürümü indir ve yükle yazısı geldi benim sorunum bu sorunumu iyi acıklayamadıgım ıcın sızı bıraz oyaladım kusura bakmayın format attım sandınız oysaki ben başlığa hiç bir şey yazmadıydım

birde ayriyetten bi sorum olcak 1909 a geçsem 2004 sorunlu diyorlar biliyorsunuzdur ayarlardan 1909 u yuklesem bilgisiyarım sıfırlanırmı ? sıfırlanmassa 1909 a gecerim belkide benim için daha iyi olur ben bilgisiyarıma bu videodaki yaptıklarım bir şey yaptı diye konu açtım ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı