Windows 10 2004 Sürümüne Geçmek Mantıklı Mı?

2004 sürümünü yükledim. 1903 sürümünü de aynı şekilde Recep Baltaş'ın paylaştığı ISO dosyalarıyla yüklemiştim. 1903'de sorun olmamıştı ama bu sürümde bilgisayarım birazcık ağırlaştı. Eskiye oranla daha yavaş tepki veriyor bir de önceki hiçbir sürümde olmamasına rağmen bilgisayar açıldıktan sonraki bir 10 saniye içinde mouse ekran da takılıp kalıyor.

@-Kondansatör- Hocam gerek var mı? Dahili GPU, işlemci sıcaklığıyla bire bir aynı oluyor. Mesela harici ekran kartla oynuyorum, ama dahili GPU ile oynamadığım halde daha sıcak kalıyor hariciye göre ;)

Ben yükledim ve kullanmaya başladım. Nisan'da Windows Update'e gelecek. Geçebilirsiniz.

Eki Görüntüle 507278

Eki Görüntüle 507280

Hocam affınıza sığınarak soruyorum güncelleme takıntınız mı var.

2004 sürümünü yükledim. 1903 sürümünü de aynı şekilde Recep Baltaş'ın paylaştığı ISO dosyalarıyla yüklemiştim. 1903'de sorun olmamıştı ama bu sürümde bilgisayarım birazcık ağırlaştı. Eskiye oranla daha yavaş tepki veriyor bir de önceki hiçbir sürümde olmamasına rağmen bilgisayar açıldıktan sonraki bir 10 saniye içinde mouse ekran da takılıp kalıyor.

Bu sorunu amd ekran kartı sürücülerini yükleyip silerken yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı