Windows 10 2004 ve 20H2 farkı

EmirYokusYT

Hectopat
Daha fazla  
Ark'lar ben Abra A5 v16.6 notebook alacağım. FreeDOS'lu alacağım fakat Windows 10 2004 kullanılması gerekmektedir diyor. Windows 10 20H2 sürümünde çalışır mı?

Ekran görüntüsü 2021-01-02 103030.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2004 sürümde boşta 6.5 GB RAM kullanımı gibi saçma bir şey fark ettim dün bilgisayarımda. 2 farklı antivirüs programından tam tarama yaptım ve virüssüz çıktı bilgisayar ki virüs olmadığına emindim de. Sorunu çözemediğim için 20H2'ye geçiş yaptım sorun çözüldü. Şu anda da sorunsuz gidiyor, tavsiye ederim. Sorun yaşayan da var yaşamayan da var ama bence hiçbir Windows sürümü tam anlamıyla stabil değil.

Ben 2004 sürümde boşta 6.5 GB RAM kullanımı gibi saçma bir şey fark ettim dün bilgisayarımda. 2 farklı antivirüs programından tam tarama yaptım ve virüssüz çıktı bilgisayar ki virüs olmadığına emindim de. Sorunu çözemediğim için 20H2'ye geçiş yaptım sorun çözüldü. Şu anda da sorunsuz gidiyor, tavsiye ederim. Sorun yaşayan da var yaşamayan da var ama bence hiçbir Windows sürümü tam anlamıyla stabil değil.
7 Firefox sekmesi+Zoom 3.9GB kullanıyor şu an. Biraz araştırıp 20H2'ye geçebilirim pek emin değilim şu an 2004'den çok memnunum.

20H2'de ne gibi sorunlar var hocam? Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın. Ben bir problem yaşamadım henüz.
İlk çıktığı zaman çok fazla konu görmüştüm, detaylıca bakmadım dediğim gibi bugün yarın araştırıp ona göre geçeceğim ben de.

Bende Windows Update'de gözükmedi güncelleme manuel olarak yükledim, kurulumda birkaç sorunla karşılaştım (%30’da kalması vb.) ama değdi sanki memnunum, kurulumdan sonra hiçbir sorun çıkmadı ve görsel iyileştirmeler ile birkaç yararlı değişiklik fark ettim.

Bende Windows Update'de gözükmedi güncelleme manuel olarak yükledim, kurulumda birkaç sorunla karşılaştım (%30’da kalması vb.) ama değdi sanki memnunum, kurulumdan sonra hiçbir sorun çıkmadı ve görsel iyileştirmeler ile birkaç yararlı değişiklik fark ettim.
Yeni sürümler Update ile gelmiyor. Windows yükleme aracı ile yüklüyorsunuz zaten.

Geri
Yukarı