Windows 10 2004 vs 22H2

Aynılarını yap.

İki sürüm arasında arayüz olarak gözle görülür fark yok. Windows 10 Sürüm 22H2, Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi kod tabanını esas alan bir sürümdür. Bu şartlar altında güncelini kurmak en iyisi olduğu için sürüm 22H2'yi kurunuz.

Bence 22H2 yükleyin ve moment 2 güncellemesini yapın. Windows 10'un hatası az olan en son sürümü.

Ben bu 22H2 sürümünü kurup tüm güncellemeleri de yapınca sistem kağnı oluyor iyice. Sizin sisteminiz nedir acaba? En basit örnek vermem gerekirse normal de medium ayar da oynadığım oyunları Low ayara bile düşürsem zar zor açabiliyorum 22H2'de. Planlı eskitme uygulanıyor sanırım emin değilim ama. 22H2 kullanmak istiyorum güncel olsun diye ama oyun yönünden çok sıkıntılı benim sistemim de. Bu yüzden eski sürümler kullanmak zorunda kalıyorum.

Ben bu 22H2 sürümünü kurup tüm güncellemeleri de yapınca sistem kağnı oluyor iyice. Sizin sisteminiz nedir acaba? En basit örnek vermem gerekirse normal de medium ayar da oynadığım oyunları Low ayara bile düşürsem zar zor açabiliyorum 22H2'de. Planlı eskitme uygulanıyor sanırım emin değilim ama. 22H2 kullanmak istiyorum güncel olsun diye ama oyun yönünden çok sıkıntılı benim sistemim de. Bu yüzden eski sürümler kullanmak zorunda kalıyorum.
Ben bir de kendim modifiye ettim üstad. Diğer sürümlere göre stabil, sessiz çalışıyor ve FPS onlara göre iyidir. FPS dropta olmaz.

Çünkü taban olarak hataları en aza indirildi. Ben de üzerinden Bloatware, gereksiz hizmet, gereksiz uygulama ne varsa sildim. Bir iki tweaks yaptım güzel. Sonuçlar çok güzel.

Ben bir de kendim modifiye ettim üstat. Diğer sürümlere göre stabil, sessiz çalışıyor ve FPS onlara göre iyidir. FPS dropta olmaz.

Çünkü taban olarak hataları en aza indirildi. Ben de üzerinden bloatware, gereksiz hizmet, gereksiz uygulama ne varsa sildim. Bir iki tweaks yaptım güzel. Sonuçlar çok güzel.

Hocam bende öyle yapıyorum ama olmuyor. Siz Windows Update üzerinden güncelleme yapıyor musunuz peki yoksa format attıktan sonra hemen kapatıyor musunuz? Ben format attıktan sonra güncelleme yapsam da yapmasam da bu sorunları yaşıyorum da. Bir de sizin şu anki Build sürümünüz hangisi merak ettim. Başlat'a winver yazınca çıkıyor. Sisteminizi de yazar mısınız?

Hocam bende öyle yapıyorum ama olmuyor. Siz Windows Update üzerinden güncelleme yapıyor musunuz peki yoksa format attıktan sonra hemen kapatıyor musunuz? Ben format attıktan sonra güncelleme yapsam da yapmasam da bu sorunları yaşıyorum da. Bir de sizin şu anki Build sürümünüz hangisi merak ettim. Başlat'a winver yazınca çıkıyor. Sisteminizi de yazar mısınız?
Momen 2 güncellemesi yaptım sonra modifiye ettim.
Kaynak kullanımları böyle;
1680106882500.png

1680106925589.png

Geri
Yukarı