Windows 10 2004'den eski sürüme dönmek

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Bir şey denemek için 1809 veya 1909 sürümüne geçmen gerekiyor. Şu andaki sürümüm 2004. Bunu nasıl yapacağım? TechBench by WZT (v4.1.1) bu programdan ISO dosyasını indirdikten sonra ne yapacağım? Bir de ben deneyeceğim şeyi denedikten sonra tekrar şu anki haline döndüreceğim. Bunu sistem geri yüklemeyle mi yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani açar mısınız biraz?
Hocam 1903 veya 1909 sürümünü Virtualbox veya da VMware Player ile kurabilirsiniz. Bilgisayarınızda sanal bir bilgisayar kurup onun içine Windows 10 kurmuş oluyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 1903 veya 1909 sürümünü Virtualbox veya da VMware Player ile kurabilirsiniz. Bilgisayarınızda sanal bir bilgisayar kurup onun içine Windows 10 kurmuş oluyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eyvallah çok iyi bir yönteme benziyor bunu başka şeylerde de deneyebilirim teşekkürler
Videoyu şu anda hala izliyorum bir şey soracam şimdi bu kurduğum sanal Windows 10'da normal Windows'ta yaptıklarımın yapabileceğim değil mi? Oyun yüklemek mesela?
Bir sorum var benim işlemcim sanal bilgisayar destekliyor Intel'in sitesinden baktım. Sanal bilgisayara da 4 GB Ram verdim 8GB Ram'den ama çok kasıyor neden acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı